Nihal Candan Survivor'dan elendi! Nihal Candan kimdir?

Nihal Candan Survivor'dan elendi! Nihal Candan kimdir? Survivor'da eleme gecesi nefesleri kesti. Adaya bu akşam bir isim daha veda ediyor. Peki 30 Mart Survivor'da bu hafta kim elendi? Survivor SMS Sonuçları açıklandı mı? Survivor Nihal Candan kimdir?Nihal Candan Survivor'dan elendi mi? Nihal Candan ne iş yapıyor? Nihal Candan hayatı ve biyografisi haberimizde...

Haberler 31.03.2016, 00:57
Nihal Candan Survivor'dan elendi! Nihal Candan kimdir?

memuruz.net -

Survivor'da eleme gecesi nefesleri kesti. Adaya bu akşam bir isim daha veda ediyor. Peki 30 Mart Survivor'da bu hafta kim elendi? Survivor SMS Sonuçları açıklandı mı? Survivor Nihal Candan kimdir?Nihal Candan Survivor'dan elendi mi? Nihal Candan ne iş yapıyor? Nihal Candan hayatı ve biyografisi haberimizde...

Nihal Candan Survivor'dan elenen isim oldu!

Survivor 2016'da kendini tartışmaların içinde bulsa da yarışmalarda elinden gelen herşeyi yaptığını savunan Nihal, geçtiğimiz hafta takım arkadaşlarıyla sıkça tartışma yaşadı. Survivor'un yayınlanan yeni bölüm fragmanında da bu akşam gitmezsem bile kendimi eleticem diye arkadaşlarına rest çeken Nihai'i bu akşam zorlu bir eleme konseyi bekliyor. Peki Survivor'ın gündemin hiç düşmeyen Nihal Candan kimdir kaç yaşındadır?

19 yaşında olan yarışmacı Mersin'de dünyaya gözlerini açtı. Özel bir üniversite olan Beykent üniversitesinde Hukuk fakültesinde öğrenciliğine devam ediyor. Yapılan röportajlarda alışveriş yapmayı çok sevdiğini ifade eden Candan, her ay 1000 TL'yi alışverişe ayırdığını ifade etmektedir. İşte benim stilim programından Survivor'a transfer olan isim, işte benim stilimde en çok gerginlik oluşturan isimdi. Sürekli diğer yarışmacılarla sert tartışmalar yaşayan Nihal, 11. haftada elenerek yarışmadan gitmişti. Fİziksel özelliklerine bakıldığında, 1,65 metre boyunda olan yarışmacı, 56 kiloya sahip. Tabi Survivor'da aç kaldıkça bu kilodan daha da aşağıya ineceği tahmin ediliyor.

SURVİVOR'DA BÜYÜK ŞOK

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2016 yarışmasında Tuğba Özay ve Yılmaz Morgül ile aynı tarafta olan Nagihan taraf değiştirdi!

Survivor’da üst üste dokunulmazlık yarışmasını kaybeden Nahihan, Atakan’ın bizim tarafımıza geç Yunus’un adını yazalım teklifini kabul etti. Nagihan, takımımı düşünmeliyim diyerek Tuğba Özay’ın yanından ayrılarak Atakan, Yattara, Ezgi ve Mehmet’e yaklaştı. Eşyalarını toplayarak Atakan’ların yanına giden Nagihan’a Tuğba Özay büyük tepki gösterdi.

Atakan, Nagihan hakkındaki planını Yattara, Ezgi ve Mehmet’e de anlattı. Şimdilik Nagihan’a ihtiyaçları olduğunu söyleyen Atakan, vakti geldiğinde ondan da kurtulacaklarını söyledi.

ACUN ILICALI'DAN NAGİHAN'A SÜRPRİZ!

Survivor’da Acun Ilıcalı, daha önce yapılmamış bir şey yaptı ve iletişim ödülünü kaybetmelerine rağmen kızına özlem duyan Nagihan’ın bu ödülü kullanabileceğini açıkladı.

Survivor yarışmasında çocuğu olan tek yarışmacı olan Nagihan, bu şans için Acun Ilıcalı’ya teşekkür etti. Nagihan, bu hafta kızını iletişim ödülü sayesinde görebilecek.

Survivor dokunulmazlığını kaybeden gönüllüler takımı ada konseyinde iki ismi eleme tahtasına yazdı. Bu isimlerden biri Gizem Kerimoğlu oldu. Semih Öztürk'ün kankası olan Gizem Kerimoğlu'nun adını tüm takım verdi.

Kişisel dokunulmazlığı kazanan İbrahim Giydirir ise bir sürprize imza atarak Nihal Candan adını eleme tahtasına yazdı. Nihal Candan ismini tüm takımın istediği ortaya çıktı. 

Gönüllüler takımı için yapılan yeni SMS oylaması sonuçları ve sıralamasını Acun Ilıcalı 29 Mart salı akşamı açıklayacak. Gönüllüler SMS birincisi olan isimde bir kişinin adını elenmek üzere verecek. Bu üç isimden kim elendi sorusunun yanıtı SMS sıralamasına göre ortaya çıkacak.  [survivor gönüllüler oy sıralaması sms sonuçları acunn.com] Bu açıdan gönüllüler oy sıralaması büyük önem taşıyor. Daha önce 2 Mart 2016 tarihinde gönüllüler sms oylamasına çıkmış ve sıralama ona göre oluşmuştu. O sıralama 29 Mart için de örnek olacağından önemli.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@