Nice saldırısının görgü tanığı: Bütün insanların koşmasını, çığlıklarını her şeyi duydum

NİCE kentinde yaşanan terör saldırısının sonra kentten kalkan Türk Hava Yolları(THY)'nin yolcu uçağı İstanbul'a indi. Uçağın yolcuları arasında bulunan saldırının görgü tanığı...

Haberler 15.07.2016, 18:55
Nice saldırısının görgü tanığı: Bütün insanların koşmasını, çığlıklarını her şeyi duydum
NİCE kentinde yaşanan terör saldırısının sonra kentten kalkan Türk Hava Yolları(THY)'nin yolcu uçağı İstanbul'a indi. Uçağın yolcuları arasında bulunan saldırının görgü tanığı Ezgi Demren, "Evim çok yakın olayın olduğu yere, dolayısıyla bütün insanların koşmasını, çığlıklarını her şeyi duydum. Maalesef çok üzücüydü. Daha sonra polisin ateş etmesini de duydum" dedi.

Fransa'nın Nice kentinde yaşanan terör saldırısının sonra kentten kalkan Türk Hava Yolları(THY)'nin yolcu uçağı İstanbul'a indi. 

THY'nin Nice İstanbul seferini yapan TK-1814 yolcu uçağı İstanbul Atatürk Havalimanı'na saat 15.30 sıralarında geldi.

GÖRGÜ TANIĞI O ANLARI ANLATTI

Nice'deki terör saldırısının görgü tanığı, uçağın yolcularından Ezgi Demren, o anları anlattı. Dermen, olay yerine çok yakın oturduğunun söyleyerek, "İtfaiye bandosunda çalışıyorum. 14 Temmuz kutlamalarında hep birlikteydik. Ve kutladık. Daha sonra çok yorulduğum için eve dönmek istedim. Evim çok yakın olayın olduğu yere, dolayısıyla bütün insanların koşmasını, çığlıklarını her şeyi duydum. Maalesef çok üzücüydü. Daha sonra polisin ateş etmesini de duydum. Arkadaşlarım iyiler ama çok kötüydü. Sabah gördüm atmosfer iyi değildi. Herkes çok panik içerisindeydi. Güzel bir ortam değildi" diyerek olayı anlattı.
 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@