Ne kadar yemek yesem de doymuyorum diyenler dikkat! Doktor Saraç'tan 90 saniyede tok tutan tarif

Zayıflamak isteyen vatandaşlar tarafından en çok şikayetçi olunan konulardan biri de yemekler her ne kadar yense de sonunda tokluk hissinin meydana gelmemesidir. Peki tok tutması için hazırlanabilecek o yemek tarifi nedir? İşte detaylar...

Ne kadar yemek yesem de doymuyorum diyenler dikkat! Doktor Saraç'tan 90 saniyede tok tutan tarif

Her insanın hayatta kendinde en az bir kere dahi olsa beğenmediği durumlar bulunmaktadır. Bu durumların genel anlamda fiziki görüş olmasından da kaynaklı olarak pek çok kişi de bu durumdan kurtulabilmek için uzmanlara başvuru yapmaktadır. 

Zayıf insanlar biraz daha kilo alabilmek için uzman kontrolüne başvuru yaptığı gibi normal kilosunun üzerinde olan kişiler de boy kilo endeksine uygun olacak şekilde zayıflamak için uzmanlardan destek alabilmektedir. 

NE YEMEK YERSEM YİYEYİM DOYMUYORUM! 

Bu yaşanan sürece baktığımız zaman zayıf olan vatandaşların kilo almasının zorluğu gibi kilolu vatandaşların da zayıflaması son derece zorlayabilmektedir. Bu zorluklara karşın da pek çok kişi tarafından en çok şikayet edilen nokta, ne kadar yersem yiyeyim doymuyorum diyen kişilerden oluşmaktadır. Konu ile ilgili uzmanlardan yardım almak isteyen kişiler de internet üzerinden de sık sık araştırmalarda bulunmuştur.

Yenilen süre ile doyma sürelerinin arasında büyük bir farkın bulunması hatta kimi zamanda ne kadar yemek yenilirse yenilsin doyma hissinin bulunmamasından kaynaklı olarak da Doktor Ender Saraç verdiği tarif ile birlikte vatandaşları bu konudan kurtaracak büyük bir adım geliştirmiştir. 

DOKTOR ENDER SARAÇ'TAN MUCİZEVİ TARİF

Hem 90 saniyede hazırlanan ve tok tutan hem de kemikleri güçlendiren bu tarif ile birlikte kolay bir şekilde kısa sürede kişilerin doymasına ve uzun süreli olarak da tok kalmasına yardımcı olmaktadır. Oldukça kolay bir şekilde hazırlanan bu tarif sayesinde kemiklerin daha sağlıklı olması uzun süreli tokluğu ve bunlara bağlı olarak da zayıflamaya yardımcı olmaktadır. Tarif için gerekli olan malzemeler ve yapılışı şu şekildedir; 

Malzemeler 

  • 1 kase yoğurt 
  • 6 bıldırcın yumurtası 
  • 1 çay kaşığı nane 
  • 1 çay kaşığı sumak 
  • 1 çay kaşığı acı biber ve 
  • Sirke 

Hazırlanışı; 

  • Suya bir miktar sirke ekledikten sonra kırdığımız yumurtaları suyun içerisine bırakalım 
  • Hareket ettirerek biraz karıştırdıktan sonra pişen yumurtaları yoğurdun içerisine ekleyin 
  • Son olarak da baharatları da ekleyerek karıştırın 
  • İşte sizler için hazırlanan 90 saniyede sağlıklı tok tutan yemek tarifi 
SONRAKİ HABER