Myp Lideri Yılmaz: Milli İrade İçin Ülkücü Oyları İstiyoruz

ANKARA(ANKA) - MYP lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, Meclis'te ülkücü olmadığını belirterek, “Milli irade için ülkücü oyları istiyoruz” dedi.

Haberler 15.09.2015, 13:10
Myp Lideri Yılmaz: Milli İrade İçin Ülkücü Oyları İstiyoruz

MYP Genel Başkanı Yılmaz yaptığı yazılı açıklamada, Meclis'te Ülkücü oyları olmadığını belirterek. “Meclis'te Ülkücü yok. Milli irade için Ülkücü oyları istiyoruz. Ben ve partim her türlü fedakarlığı yaparak bu seçimlerde milletimize yeni bir alternatif sunmak istiyoruz. Vekil adaylarımız hazırlanıyor. Her biri illerinde yoğun bir çalışma yaparak bu ülkenin Bahçeli tarafından dayatılan milliyetçilik anlayışına mahkum olmadığını kapı kapı anlatacak. Defalarca Bahçeli’ye çağrı yaptık. 7 Haziran öncesinde de yaptık. Ama MHP bırakın çatı olmayı kendisini anlatmayı dahi becerememektedir. Bu seçimler  için de Bahçeli’ye defalarca çağrı yaptık. Belli ki aynı tas aynı hamamdır.  O zaman bize düşen partimizi milletimize anlatmak olacaktır. Çok şükür bunun için bütün imkanlarımızı seferber edecek güce sahibiz” dedi.

Mitinglerimiz ve programlarında da siyasi parti liderlerinin hangi gözle bu millete baktığını en doğru bilgi ve belge ile anlatacaklarını belirten Yılmaz, “Kimse meydanı boş sanmasın. Biz iyi niyetimizi muhafaza ettiğimiz gibi milletimize bilinmeyen gerçekleri anlatma konusunda da tereddüt etmeyiz” ifadelerini kullandı. (ANKA)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@