Myp Lideri Yılmaz: Bir Bahçeli Yıkılacak Bir Millet Kurtulacak

ANKARA (ANKA) - Muhafazakar Yükseliş Partisi (MYP) Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, “Bir Bahçeli yıkılacak bir millet kurtulacak” dedi.

Haberler 13.11.2015, 11:40
Myp Lideri Yılmaz: Bir Bahçeli Yıkılacak Bir Millet Kurtulacak

Ülkücü iradenin artık uyanık olması gerektiğini söyleyen Yılmaz, tuzak ve yalan söze itibar edilmemesini istedi. Yılmaz, “Devlet Bahçeli artık istenmediğini görmelidir. Etrafında 40 vekil ile Genel Başkanlık oyunu oynamaktan vazgeçip bu milletin arzuladığı değişime fırsat vermelidir. Bu değişim onun önünde durabileceği basit bir talep değildir. MHP de oy veren vermeyen herkes artık Bahçeli’den nefret ediyor” ifadelerini kullandı.

Bahçeli’nin saygınlığının kalmadığını ifade eden Yılmaz, şöyle açıkladı:

“Bahçeli bütün itibarını yitirmiştir. Daha da yitirecektir. Bu millete kumpas kuranın iki yakası bir araya gelmez. Önce 2001 de Öcalan operasyonunu başarıyla yürüten Bahçeli sonra AK Parti’ye iktidar yolunu açan türban ve ekonomik kriz sürecini başarı ile tamamlamıştır.”

-MİLLETE ATTIĞI SON KAZIK 1 KASIM SEÇİMLERİDİR-

Bahçeli’nin bu millete son 15 yılda en büyük zararı veren siyasi kişilik olduğunu öne süren Yılmaz, “MHP üzerinde kurduğu işgal ile bu millete vurduğu son darbe 7 Haziran seçimleri sonrasında ülke de bir daha tek başına iktidar olamayacak AK Parti'yi aldığı ani kararla yeniden tek başına iktidara taşıması olmuştur” diye ifade etti. (ANKA)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@