Myp Lideri Yılmaz: Allah Bu Teröre Sebep Olan Herkesi Lanetlesin

ANKARA (ANKA) -Muhafazakar Yükseliş Partisi (MYP) Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz Ankara’da meydana gelen p...

Haberler 10.10.2015, 13:00
Myp Lideri Yılmaz: Allah Bu Teröre Sebep Olan Herkesi Lanetlesin

ANKARA (ANKA) -Muhafazakar Yükseliş Partisi (MYP) Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz Ankara’da meydana gelen patlamalara sert tepki gösterdi. Yılmaz, “Allah bu teröre sebep olan herkesi lanetlesin. Bunlara sebep olan her makamdaki her insan Allah’a hesap veremeyecektir. Sonsuza kadar bu lanet iki cihanda sorumluların yakasına yapışacaktır” dedi.

Türkiye’nin yönetilemez bir sürece girdiğini ifade eden Yılmaz yazılı açıklamasında, “Mevcut siyasi liderlerin kapasitelerini aşan meselelerle karşı karşıyayız. Kuşatılıyoruz. Dünya Türkiye’de oluşan ve bölgeyi idare edemeyen otorite boşluğunu doldurmak için harekete geçti. Biz hala seçimle, geçimle uğraşıyoruz” ifadelerini kullandı.

-OTORİTE BOŞLUĞU İŞTAH KABARTTI-

Türkiye’de zafiyet oluştuğunu ve bu durumun bütün dünya milletlerinin iştahını kabarttığını belirten Yılmaz, şöyle dedi:

“Her yandan leş kargaları etrafımızı sarmış durumdadır. Kimse bizim dostumuz değil. Bir tek dost yok ortada. Rusya füze atıyor Hazar’dan, Amerika hala Gaziantep’ten Patriotları geri çekiyor. Bütün dünya tıpkı Birinci Dünya Savaşı’nda olduğu gibi ülkeyi kuşatma altına aldı. Amerika ve müttefiki Batı tam da bu sırada hangi akla hizmetle Patriotları çekiyor? Bu millet bu kadar mı saf? Bu milleti idare edenler bu kadar mı kör? İhtiraslar millet menfaatini aşarsa o millet helake katlanmalıdır. Yarın şehir aralarında işgal sesleri duyulursa kimse şaşırmasın.” (ANKA)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@