Myp: Bahçeli'ye Kızanlar Demirtaş'a Oy Veriyor

ANKARA (ANKA) - Muhafazakar Yükseliş Parti Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, &ldqu...

Haberler 18.09.2015, 14:55
Myp: Bahçeli'ye Kızanlar Demirtaş'a Oy Veriyor

ANKARA (ANKA) - Muhafazakar Yükseliş Parti Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, “MHP, Bahçeli’nin çiftliğine döndü. Milliyetçiler çaresiz ve dağınık. Bahçeli’ye kızanlar neredeyse Demirtaş’a oy verecek hale getirildiler” açıklamasında bulundu.

Yılmaz yaptığı yazılı açıklamada MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Türk milliyetçiliğini kontrol etmeye devam ettiğini savunarak, “70 yaşına gelmesine rağmen ısrarla milletten aldığı cevaplara kulak tıkayan Bahçeli milletin önünde büyük bir engel olmaya ısrar ediyor. Ne yazık ki bu durum ülkeyi yönetilemez bir hale getiriyor” dedi.

“Ya Bahçeli’ye kulsun ya da yoksun” sözleriyle açıklamasına devam eden Yılmaz, “MHP çatısı altında bir tek milliyetçilik tanımı var. Buna göre ya Bahçeli’nin kulusun ya da ihraçla sistemin dışındasın. Şahsi ihtirasları ile bir millet işgal altında tutuluyor. Milliyetçiler bu oyunu bozarsa iktidar kolaydır. Zor olan Bahçeli’nin oyununu bozmaktır” ifadelerini kullandı.

-“BAHÇELİ’YE KIZANLAR NEREDEYSE DEMİRTAŞ’A OY VERECEK HALE GETİRİLDİLER”-

Yılmaz, şunları kaydetti:

“Milliyetçi ve ülkücü taban bu hastalıktan kurtulmalıdır. Türkiye de milliyetçi irade neden iktidar olamıyor? Acaba sorun ideolojide mi yoksa ideolojiye zerre kadar katkısı olmayan bu ideolojiyi ve ülkücü kavramları sömüren, işgal altında tutan Bahçeli’de mi? Artık bu seçimlerden sonra Allah herkesin layığını verecektir.  Bahçeli’ye kızanlar neredeyse Demirtaş’a oy verecek hale getirildiler. Devlet Bahçeli yüzünden MHP Meclis’te HDP gerisine düşmüştür. Anketler HDP ile MHP arasında bir fark kalmadığını hatta bu seçimlerde HDP vekil sayısının daha fazla olabileceğini söylüyor. Peki kim suçlu? Türk İslam davası mı? Ülkücüler mi? Yoksa Bahçeli tarafından partiden ihraç edilenler mi? Her diktatörlüğün bir sonu vardır. Bu işgalin de bir sonu olacaktır.” (ANKA)

(HM/ÖZK) 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@