Musa Serdar Çelebi: Küçük Kıyametler Yaşamak İstemiyorsak...

ANKARA(ANKA) – Avrupa Türk İslam Birliği Kurucu Genel Başkanı Musa Serdar Çelebi, 1 Kasım se&c...

Haberler 03.11.2015, 17:05
Musa Serdar Çelebi: Küçük Kıyametler Yaşamak İstemiyorsak...

ANKARA(ANKA) – Avrupa Türk İslam Birliği Kurucu Genel Başkanı Musa Serdar Çelebi, 1 Kasım seçim sonuçlarını sosyal medya üzerinden değerlendirdi. Çelebi, "Küçük kıyametler yaşamak istemiyorsak emaneti her zaman ve yerde ehline vermek ve her şartta adaletle yönetmek zamanı" dedi.

1 Kasım seçimlerinin hayırlı olmasını dileyen Çelebi, “Azerbaycan Türklerinin güzel bir sözü var, ‘halkın gözü terazidir’ derler. Çok büyük geçmişi olan milletimiz, geleceği açısından son derece önemli olan bu seçimde inanılmaz bir hassasiyetle iradesini sandık başında ortaya koydu” dedi. Musa Serdar Çelebi açıklamalarına şöyle devam etti:

“Yine Azerbaycan’da ‘her halkın talihi öz elindedir’ derler. Büyük milletim öyle yaptı, kendi kaderini başkalarına yazdırtmadı. Her şeyi yerli yerine oturttu. 'Barış olsun, huzur gelsin, çorba pişsin, hayırlar feth olsun, şerler defolsun, terör yok olsun', dedi. Sadece Türkiye değil, Balkanlar, Kafkaslar, Batı Avrupa Türkleri, tüm Müslümanlar, mazlumlar ve dostlar sevindi. Artık çok çalışmak, çok üretmek, hataları düzeltmek, yaraları sarmak zamanı. Küçük kıyametler yaşamak istemiyorsak emaneti her zaman ve yerde ehline vermek ve her şartta adaletle yönetmek zamanı. Yüce Allah yardımcımız olsun.” (ANKA)

(ORH/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@