Müge Anlı'da yürekleri dağlayan haber! 3 Yaşındaki Linanın cesedi öyle bir yerde çıktı ki, Lina ölümüyle ilgili tüm detaylar!

TV ekranlarının en çok izlenen gündüz kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'ten acı haber geldi. 3 Yaşındaki Lina'nın cesedi derin dondurucudan çıktı! Müge Anlı Lina ölümü, Müge Anlı Lina neden öldü? Müge Anlı bebek ölümü...

Müge Anlı'da yürekleri dağlayan haber!

TV ekranlarının en çok izlenen gündüz kuşağı programları arasında yer alan Müge Anlı izleyicilerinin kanını donduran o haber geldi. Sevenleri kavuşturan, özlemleri dindiren, olayları çözen ve sır perdelerini arayan Müge Anlı'da 3 yaşındaki Lina'nın ölümü büyük ses getirdi. Müge Anlı ile Tatlı Ser programına katılan 23 yaşındaki Melissa İlhan'ın başına gelenler yürek burktu. Müge Anlı Lina ölümü, Müge Anlı Lina neden öldü? Müge Anlı bebek ölümü...

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan 23 yaşındaki Melissa İlhan hikayesiyle yürek burkarken izleyicilerin yüreğini sıkıştıran ölüm haberi geldi. Eşiyle yaşadığı ayrılığın ardından ortaokul arkadaşının yanına sığınan Melissa İlhan fuhuşa zorlandı. Yaşadığı zorluklarla hem Müge Anlı'yı hem TV ekranındaki izleyicileri hem de tüm sosyal medya kullanıcılarının derinden etkileyen Melissa İlhan'ın kızı Lina'nın ölümü gündem oldu. 

FUHUŞA ZORLANDI!

eşiyle yaşadığı ayrılığın ardından ortaokul arkadaşının yanına sığınan ve burada fuhuşa zorlanarak çocukları elinden alınan melissa İlhan hikayesiyle gündeme damga vurdu. 23 yaşındaki genç kadının sadece para kazandığı taktirde kızlarını görebildiği ortaya çıktı. 6 aydır 1.5 yaşındaki kızı Naime Ceyda ve 3 yaşındaki Lina Nazlı'dan haber alamayan anne Melissa İlhan Müge Anlı 'ya koştu. 

Müge Anlı'da yürekleri dağlayan haber! 3 Yaşındaki Linanın cesedi öyle bir yerde çıktı ki, Lina ölümüyle ilgili tüm detaylar!

İki küçük kızından da 6 aydır haber alamayan Melissa İlhan eski eşiyle soluğu Müge Anlı ve ekibinde aldı. Kızlarının bulunmasını isteyen acılı anneye gelen güzel haberin ardından sonrasında gelen acı haber tüm Türkiye'nin yüreğini yaktı. Anlattıklarıyla gündeme damga vuran anne Melissa İlhan'ın 1.5 yaşındaki Naime Ceyda dakikalar içinde bulunurken 3 yaşındaki kızı Lina 'dan acı haber geldi. 

Lina Nazlı'dan Acı Haber Geldi!

Gaziantep'te akıllara durgunluk veren olayda Melissa İlhan tehdit edilerek ortaokul arkadaşının sevgilisi tarafından fuhuşa zorlandığını anlattı. Kızı Naime canlı yayın sırasında dakikalar içinde bulunurken Nazli Lina'dan acı haber geldi. Gaziantep'ten yayına bağlanan bir kadın acılı annenin yüreğine su serpti. 

Müge Anlı'da yürekleri dağlayan haber! 3 Yaşındaki Linanın cesedi öyle bir yerde çıktı ki, Lina ölümüyle ilgili tüm detaylar! - Resim : 2

Müge Anlı'nın ekranlara getirdiği her iki kızın fotoğrafları Naime'nin bulunmasın ı sağladı. Gaziantep'ten canlı yayına bağlanan Kiraz isimli bir kadın kendisini hemşire olarak tanıtan birinin Naime'yi kendisine bıraktığını söyledi. Ardından tüm Türkiye'yi yakan o haber geldi. 3 Yaşındaki Nazli Lina'nın işkence edilerek öldürüldüğü ve derin dondurucuya konulduğu ortaya çıktı. 

 

SONRAKİ HABER