Müge Anlı’da şoke eden sözler: ''Sülalem kasap, Saliha'yı keseceğim!''

Saliha Çalışkan 25 Haziran 2018'de ip almak için evinden çıktı. Şüpheli şekilde ortadan kaybolan ve 2.5 yıldır hiçbir şekilde haber alınamayan Çalışkan'ın ailesi Müge Anlı ve ekibinden yardım istedi. Çalışkan'ın ailesi, genç kadının kaybında boşanma aşamasında olduğu Tuncay'dan şüphelenirken bugünkü canlı yayında yeni iddialar ortaya atıldı.

Gündem 08.10.2020, 17:33
Müge Anlı’da şoke eden sözler: ''Sülalem kasap, Saliha'yı keseceğim!''

Saliha Çalışkan 25 Haziran 2018'de ip almak için evinden çıktı. Şüpheli şekilde ortadan kaybolan ve 2.5 yıldır hiçbir şekilde haber alınamayan Çalışkan'ın ailesi Müge Anlı ve ekibinden yardım istedi. Çalışkan'ın ailesi, genç kadının kaybında boşanma aşamasında olduğu Tuncay'dan şüphelenirken bugünkü canlı yayında yeni iddialar ortaya atıldı. İşte Müge Anlı'daki Saliha Çalışkan olayında yaşanan son dakika gelişmeleri…

25 Haziran 2018 yılında Mersin'in Silifke ilçesinde halı dokuma ipi almak üzere ikamet ettiği evinden ayrılan Saliha Çalışkan'dan bir daha haber alınamadı. İki seneden fazla süredir haber alınamayan genç kadının 2'nci eşi olan Tuncay Bey'den boşanma aşamasında olduğu öğrenildi.

Cinayete kurban gittiği düşünülen genç kadının ailesi kendisinden haber alınamayan Saliha Çalışkan için Müge Anlı programına başvurdu. Genç kadının ailesi boşanma sürecinde olduğu Tuncay Bey'den şüphelendiklerini belirtti.

"ÇOCUK BENDEN DEĞİL"

Öte yandan Saliha Çalışkan'ın kaybolmadan önce son olarak görüştüğü isim olan Bayram Güceoğlu da esrarengiz olayda Tuncay Bey'i işaret etti. Kayıp kadının kuzeni Yahya Göztaşı Tuncay Bey'in olaydan önce "Çocuk benden değil" ifadelerini kullandığını ifade etmişti.

"TUNCAY'I CEZAEVİNE ATTIRACAK BİLGİLER BİLİYOR"

Çalışkan'ın kaybolmasından bu yana kız kardeşi Emine Keleş ve boşanma aşamasında olduğu eşi Tuncay'ın hiçbir şekilde aramaması dikkat çekti. Emine Keleş'in iddiasına göre ise kayıp ablası Saliha Çalışkan, Tuncay'ı cezaevine attıracak bilgiler bildiğini bu nedenle boşanma aşamasında olduğu eşinin onu ortadan kaldırmak isteyebileceği iddiasını ortaya attı.

KIZ KARDEŞİ ARAMADI

Ortaya çıkan bir bilgi ise tüm izleyenleri şaşkına çevirdi. Saliha Çalışkan'ın kredi kartının kaybolmasının ardından Tuncay Bey tarafından kullanıldığı ortaya çıkınca bu iddiaları reddeden Tuncay Bey herkesi şaşkına çevirdi.

MİRAS YÜZÜNDEN Mİ ÖLDÜRÜLDÜ?

Saliha Çalışkan'ın kız kardeşinin eşi olan Murat Bey yayına bağlanarak bu kez çok farklı bir iddiada bulundu. Ve Saliha Çalışkan'ın kaybolduğu süreçte 300 – 400 bin TL'lik miras alacağını ifade etti. Bu açıklama sonrası genç kadının alacağı miras yüzünden cinayete mi gittiği konuşulmaya başlandı…

SÜLALEM KASAP, SALİHA'YI KESECEĞİM

Kayıp Saliha Çalışkan'ın eniştesi Murat Bey'in bir diğer iddiası ise kan dondurdu. Murat Bey; genç kadının boşanma sürecindeki eşinin Kaybolmadan önce genç kadını keseceğini ifade ettiğini duyurdu.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@