Müge Anlı'da İşlenen Mervenur Polat Olayı Nedir? Genç Kıza Tecavüz Edip Öldürdüler Mi, Görgü Tanıklarından Şok İfadeler Geldi!

ATV'de yayınlanan Müge Anlı İle Tatlı Sert programında bir süredir işlenen konulardan olan Mervenur Polat olayı büyük bir ilgiyle takip edilmeye başlandı. Mervenur Polat olayı nedir? Mervenur Polat bulundu mu? Mervenur Polat öldü mü? Mervenur Polat'ı kim öldürdü? Müge Anlı Mervenur Polat olayı son dakika gelişmeleri nelerdir?

Müge Anlı'da İşlenen Mervenur Polat Olayı Nedir? Genç Kıza Tecavüz Edip Öldürdüler Mi, Görgü Tanıklarından Şok İfadeler Geldi!

Türkiye'de kayıpları bulan ve buna bağlı adli olayları çözen Müge Anlı son olarak Mervenur Polat olayını işlemeye başladı. Mervenur Polat olayı son dakike gelişmeleri büyük bir ilgiyle araştırılıyor.MERVENUR POLAT ÖLDÜRÜLDÜ MÜ?Antalya'da yaşayan 20 yaşındaki Mervenur Polat'tan yakınları haber alamayınca büyük bir telaşa kapıldılar. Genç kızın Kayseri'de oturan ablası kardeşinin bulunması için Müge Anlı'ya başvurdu. Müge Anlı da geçtiğimiz haftadan itibaren Mervenur Polat olayını işlemeye başladı.4 AYDIR KAYIP!1 çocuk annesi olan ve 4 aydır kendisinden haber alınamayan 20 yaşındaki Mervenur Polat'ın akıbetindeki gizem devam ediyor. Müge Anlı ve ekibinin yaptığı araştırma sonucunda Mervenur Polat'ın uyuşturucu kullanan bir grubun yaşadığı evde kaldığı tespit edilmişti. Bir iş hanında bulunan ve ev olarak kullanılan mekanda bulunan tanıklar o gün Mervenur Polat'ın başına gelen olayları Müge Anlı'ya anlattılar.MERVENUR POLATA TECAVÜZ ETMİŞLER!Mervenur Polat'ın son görüldüğü yer olarak bilinen evde kalan ve genç kızı gören son kişi olan Gökhan Hamurcu ifadeleri ile tüm şüpheleri arttırdı. Mervernur Polat'ın o evin sahibi olan Cüneyt isimli şahsın tecavüzüne uğradığını söyleyen Gökhan Hamurcu yaşanan olayı görünce pencereden atlayıp kaçtığını söyledi. Ancak Gökhan Hamurcu hakkında diğer görügü tanıklarının ifadeleri yaşanan olaydaki gizemi ortaya çıkartmaya başladı.KIYAFETLERİNİ YAKMIŞ!Olayın tanığı olan Ferdi ve İbrahim olayın ardından Gökhan'ı çok tedirgin bir şekilde görüklerini söylediler. Ancak asıl şok iddia ise tecavüzle itham edilen Cüneyt'in evde temizlik yaptığını söylemeleri ve kendi üzerindeki kıyafetleri çıkartıp yaktığını belirtmeleri ile cinayet ihtimali çok yükseldi.SEN DE TECAVÜZ ET TEKLİFİ YAPILMIŞ!Müge Anlı tarafından araştırılan olayda Gökhan Hamurcu'nun Cüneyt tarafından davet edilip Mervenur Polat'a onun da tecavüz etmesini teklif ettiği tespit edildi. Gökhan ise bu sırada evden kaçtığını belirtti. Ancak olay sırasında eve girdiğinde Mervenur Polat'ın giysilerinin çıkarılarak odaya saçıldığını ve yatakta çıplak bir şekilde yatarak ağladığını söyleyen Gökhan Hamurcu'nun daha geniş bilgilere sahip olduğu tahmin ediliyor.UYUŞTURU MADDE İDDİASI!Müge Anlı ve ekibi tecavüz iddialarının yanında madde kullanımına yönelik de ihtimaller olabileceği üzerinde duruyorlar. Mervenur Polat'ın yüksek dozda uyuşturucu kullanarak ölmüş veya öldürülmüş olabileceği de ihtimaller arasında yer alıyor.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@