Müge Anlı'da kan donduran itiraf! Polis stüdyoyu bastı

Sakarya'da 9 yaşındaki Şiar'ın ölümüyle ilgili Gülizar Kılıç'ın itirafı kan dondurdu. Polis yayına gelip hem Gülüzar'ı hem Hami'yi gözaltına aldı.

Gündem 26.08.2020, 16:45
Müge Anlı'da kan donduran itiraf! Polis stüdyoyu bastı

Müge Anlı Tatlı Sert programında Sakarya'da 9 yaşındaki Şiar Kılıç'ın ölümüyle ilgili esrarengiz noktayı aydınlatacak itirafı aldı. Gülüzar Kılıç dün yayını terkeden Hami'den sonra Müge Anlı'ya kuliste bilinmeyenleri anlattı. Hami'nin şekeri yükselince hastaneye gittikleri gün "Şiar'ın öldüğünü düşündüklerini' itiraf etti. Canlı yayında gelen 'sopayla cinsel taciz' iddiası ise tüyleri diken diken etti. 

Sakarya'da 9 yaşındaki Şiar Kılıç'ın yanarak ölmesinin gerçek sebebi ortaya çıktı. Meğer Hami, Şiar'ı yangından 2 gün önce öldüresiye dövmüş. Küçük çocuğu çivili sopayla döven Hami Kıcı, daha sonra şekeri yükselince hastaneye gitmiş. Hastaneye giderken Şiar kendinde olmadığı için 'öldüğünü' düşündükleri ortaya çıktı. 

Çivili sopayla dövdüGülüzar Kılıç, Hami Kıcı'nın o gün kendisini döverken Şiar'ın araya girdiğini belirtti. Çivili sopayla dövdüğü Şiar Kılıç'ın eli ve ayağından kanlar gelmeye başlamış. Dayak sonrasında ağzından yeşil sıvılar gelen Şiar, sonrasında kendisinden geçmiş. Gülüzar yanan evde duvarlarda kan olduğunu da anlatarak 'Beni dövdü duvarlarda benim kanım vardı" dedi.

Şiar öldü diye bırakıp hastaneye gittikHami'nin dövdüğü Şiar'ın 'öldüğünü' düşündüklerini belirten Gülüzar Kılıç, Hami'nin şekerinin de bu yüzden çıktığını anlattı. Bunun üzerine Hami ile hastaneye gittiklerini belirten Gülüzar, "Hami hastanede Şiar'ı öldürdüğünü sandığı için korktuğundan ağlıyordu" dedi. 

Doktora işaret vermeye çalıştımGülüzar Kılıç, hastanede Hami'nin ağladığını gören doktora '9 yaşındaki oğlumuz öldü o yüzden ağlıyor" demesinin sebebini de açıkladı. Hami'nin hastaneye giderken, "Şiar'ın öldüğünü söylersen, evdeki 2 kızını da öldürürüm' diyerek kendisini tehdit ettiğini açıklayan Gülüzar, "bu yüzden doktora bu şekilde durumu anlatmaya çalıştım" dedi.

Hami yakmış olabilirHastaneden geldiklerinde Şiar'ın yaşadığı gördüklerini belirten Gülüzar, Şiar'a yemek yedirmeye çalıştığını belirtti. Ancak küçük çocuğun yemek yiyemediğini ağzından yeşil sıvılar geldiğini ve yürümeyemediğini açıkladı. Şiar yanan evde uyurken kendisinin yan evde uyuya kaldığını belirten Gülüzar, şunları anlattı:*"Uyandığımda Hami dışardan geliyordu. Tuvaletini yapmaya gittiğini söyledi. 20 dakika sonra yangın kokusunu aldık. Hami dışarı çıktığında evi yaktı mı görmedim. Ama yangını görmesi lazımdı". 

Poposuna odunla cinsel taciz Dehşete düşüren bir detay daha ortaya çıktı. Hami Kıcı, küçük Şiar Kılıç'ı cinsel yönden de taciz etmiş. Gülüzar'ın itirafı dehşet:*Hami sopayla Şiar'ı taciz etmeye çalıştı. Engel olmaya çalışınca odunla bana vurdu. *Bunu kızlarıma yapmaya çalışmasına izin vermedim.*Şiar'ı hastaneye götürmeye çalıştım. Götürürsen kızlarına da aynısı olur diye tehdit etti.

Hami yayından kaçtıHami Kıcı önce Şiar'a hiç bir şekilde vurmadığını söyledi. Kendisini bu söz dışında savunamayan Hami, Gülüzar'a 'Bir daha beni arama' diyerek stüdyodan kaçtı. Reklam arasında kalmaya ikna edilen Hami, yan stüdyoda oturmaya başladı. 

Hami Kıcı : Sopayla taciz etmedimGülüzar'ın itirafları sonrasında Hami Kıcı, "Ben Şiar'ı dövmedim. Gülüzar sürekli şamarlıyordu. Gülüzar, ondan ayrıldığım için iftira atıyor" iddiasında bulundu. Hami, Gülüzar'ın bu anlattıklarıyla kendisini tehdit ettiğini öne sürdü. Hami çocukları odunla cinsel olarak taciz ettiği iddiasına ilişkin de 'Kesinlikle yalan' dedi. 

Şiar'ı masaya oturtmuyorlarmışCanlı yayındaki itiraflar sırasında 9 yaşındaki Şiar Kılıç'ın kabus gibi bir hayat yaşadığı da ortaya çıktı. Küçük çocuk Hami'nin cinsel taciz girişimlerine maruz kaldığı gibi "yemek masasına' bile oturtulmuyormuş. Hami'nin oğlu onun yemek yemesinden rahatsız olduğu için küçük çocuk hep yanan evde tek başına yemek yiyormuş. 

Küçük kızlar her şeye tanıkŞiar'ın dayak yiyip öldü sanıldığı geceye ilişkin Gülüzar'ın küçük kızları hep başından beri aynı şeyi anlatıyordu. Kızlar, Hami'nin annelerini dövdüğü sırada araya giren Şiar'ı da dövdüğünü belirtmişler ve bu dayak sonrasında onun bir daha ayağa kalkamadığını aktarmışlardı. 

Canlı yayındaki dayak ve cinsel taciz sonrasında emniyet ekipleri ATV canlı yayına geldiler. Hem Gülüzar Kılıç hem de Hami Kıcı polis tarafından gözaltına alındılar. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@