Müge Anlı'da Canlı Yayın Karıştı, Öfkeli Anne Durdurulamadı! Ayakkabısını Çıkartıp Kızının Kaybından Sorumlu Tuttuğu Adamın Kafasına Fırlattı!

ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bugünkü bölümünde canlı yayında kavga çıktı. Konuklar arasında gerginlik yaşanırken Kamile Balığkurdu kızının kaybından sorumlu tuttuğu Murat Akın'a ayakkabısını fırlattı.

Müge Anlı'da Canlı Yayın Karıştı, Öfkeli Anne Durdurulamadı! Ayakkabısını Çıkartıp Kızının Kaybından Sorumlu Tuttuğu Adamın Kafasına Fırlattı!

Televizyonlarda canlı yayınlarda ayakkabı fırlatma modası devam ediyor. Esra Erol'un programında kızının evli adama kaçmasına sinirlenerek ayakkabısını kızına fırlatan annenin ardından benzer bir olay bugün Müge Anlı'nın programında da yaşandı.

YILLAR ÖNCE KAYBOLAN GÜLŞEN CAYMAZ ARANIYOR!

İki çocuk annesi olan Gülşen Caymaz'ın yıllar önce şüpheli bir şekilde kaybolması bugün Müge Anlı'nın işlediği konulardan birisi oldu. 18 yaşındayken eşi vefat eden ve ardından iki çocuğunu da yanında alarak annesine taşınan Gülşen Caymaz daha sonra aniden ortadan kayboldu. Annesi kaybolduğu sırada 13 yaşında olan Pınar Geyik ise Müge Anlı'ya başvurarak annesinin bulunmasını istedi.

COŞKUN YILMAZ'A GİTMİŞ!

Müge Anlı ve ekibi Gülşen Caymaz'ın şüpheli bir şekilde kaybolmasına dair araştırma yaparken Pınar Geyik annesinin Coşkun isminde bir erkek arkadaşına gittiğini ifade etti. Coşkun Yılmaz ile Gülşen Caymaz'ı tanıştıran Murat Akın da bu sırada canlı yayına katılmak için stüdyoya geldi.

ANNESİ ÖLDÜRÜLDÜĞÜNÜ İDDİA ETTİ!

Gülşen Caymaz'ın annesi Kamile Balığkurdu da canlı yayına katılarak kızının bulunmasını istedi. Kamile Balığkurdu kızının ykaybının üzerinden yıllar geçtiğini ve kızının hayatta olsaydı kendilerine ulaşacağını söyledi. Yıllardır kızından haber alamayan acılı anne kızının öldürülüp gömülmüş olabileceğini iddia etti.

ÖFKELİ ANNE AYAKKABISINI ÇIKARIP FIRLATTI!

Kızının hem kaybından hem de öldürülmesinden sorumlu tuttuğu Murat Akın'ın karşısında çıkıp konuşması sonucunda öfkesine yenilen Kamile Balığkurdu çılgına döndü. Müge Anlı'ya “Ben bir izin alabilir miyim” diyen öfkeli anne ayağından ayakkabısını çıkartarak Murat Akın'ın kafasına fırlattı. Program ekibinin araya girmesi ile güçlükle sakinleştirilen Kamile Balığkurdu daha sonra kızının bulunması için öfkesini kontrol edeceğini söyledi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@