MSB ve Komutanlıklara Sivil Memur Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

Milli Savunma Bakanlığı 2020 yılının son döneminde ve 2021 yılının ilk günlerinde başvurularını aldığı memur alımı başvuru sonuçlarını açıkladı. Adaylar MSB Personel Temin Daire Başkanlığı'ndan memur alımı ön başvuru sonuçlarını ilan etti.

MSB ve Komutanlıklara Sivil Memur Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

Milli Savunma Bakanlığı bünyesinde Kuvvet Komutanlıklarına yapılacak personel alımlarına dair sonuçlar ilan edildi. 

MSB Personel Temin Daire Başkanlığı resmi sitesinden bir duyuru ile memur alımı için başvuruda bulunan adayların başvuru sonuçlarının duyurulduğunu ilan etti. Bakanlığın yayımladığı duyuru ve başvuru sonuçlarına dair liste haberimizde. 

MSB PERSONEL ALIMI BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANDI

MSB'ye memur alımı için başvuruda bulunan adaylar başvuru sonuçlarını MSB Personel Temin Daire Başkanlığı'nın sorgu ekranından öğrenebilecekler. Başvuru sonuçları KPSS puan sıralaması esasına göre belirlenmiş olup alım yapılacak kadronun 6 katına kadar mülakata çağrılacak. 

Başvuru Sonucu Öğrenmek için TIKLAYINIZ

Ön başvuru sonuçları olumlu olan adayların bundan sonraki süreçte hangi işlemleri gereçekleştireceklerini de tek tek açıklayan Milli Savunma Bakanlığı resmi sitesinden şu açıklamalarda bulundu. 

"Milli Savunma Bakanlığı, Kuvvet Komutanlıkları ve Millî Savunma Üniversitesinde istihdam edilmek üzere Memur Temini 31 Mayıs - 04 Haziran 2021 tarihleri arasında yapılacaktır. Adaylar, sorgulama sayfasında belirtilen tarih ve saatte Millî Savunma Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Sosyal İşler Daire Başkanlığı Eğitim Merkezi'nde (Emniyet Mahallesi, Celal Bayar Blv. 77-A, 06560 Yenimahalle / ANKARA ) hazır bulunacaklardır."

ADAYLARA UYARI

MSB memur alımı sonuçları olumlu olan adaylara bir uyarıda bulundu. Bildirilen tarih ve saatte ilan edilen edilen adreste olmayan adayların haklarını kaybedecekleri vurgulandı. Adaylar sınava gelirken yanlarında kılavuzda ilan edilen tüm evrakları da getirecekler. Son uyarı olarak ise bakanlık adayların mülakat sınavına gelmeden önce ilgili açıklamaları ve başvuru kılavuzunu tekrar okumaları gerektiğini önerdi. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@