Motosikletli Grup Terörü Lanetledi

SAMSUN Motosiklet Grubu tarafından gerçekleştirilen 'Teröre lanet, şehitlere saygı' kortejine yaklaşık 300 kişi 150 motosiklet ve 10 otomobille katıldı.

Haberler 10.09.2015, 22:55
Motosikletli Grup Terörü Lanetledi
Hakan ÇELİKBAŞ/ SAMSUN, (DHA) - SAMSUN Motosiklet Grubu tarafından gerçekleştirilen 'Teröre lanet, şehitlere saygı' kortejine yaklaşık 300 kişi 150 motosiklet ve 10 otomobille katıldı.

Samsun Motosiklet Grubu tarafından akşam saatlerinde 'Teröre lanet, şehitlere saygı' korteji düzenlendi. İlkadım İlçesi Cumhuriyet Meydanı'nda başlayan korteje merkez ilçe ve diğer İlçelerden yaklaşık 300 kişi 150 motosiklet ve 10 otomobille katıldı. Cumhuriyet Meydanı'nda toplanan vatandaşlar motosikletlerini Türk Bayraklarıyla donattı. Kadın motosiklet tutkunlarınında katıldığı kortej Cumhuriyet Meydanı'nda başlayıp şehir merkezine kornalarını çalarak ilerledi. İlkadım İlçesi sahil yolundaki Tütün İskelesi'ne giden grup burada şehitler için Yasin-i Şerif okuttu. Kortej daha sonra Atakum İlçesi'ne geçti. Burada da bir süre tur atan motosikletli ve otomobilli grup daha sonra olaysız bir şekilde dağıldı. Samsun Motosiklet Grubu Başkanı Cenap Şahap Tunç, "Bizler artık şehit gelmesini istemiyoruz" dedi.

Öte yandan bugün yine Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği tarafından da yürüyüş düzenlendi. Şehit yakını ve vatandaşların desteklediği 'Töröre lanet' yürüyüşüne ellerinde bayraklı yaklaşık 500 kişi katıldı.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@