Motorsiklet dolusu uyuşturucu...

DİYARBAKIR'da jandarma ekiplerinin Kocaköy, Ergani ve Sur ilçelerinde düzenlediği operasyonlarda toplam 72 kilo 800 gram esrar ele geçirilirken, uyuşturucu kaçakçılığıyla ilgili 3 kişi tutuklandı.

Haberler 09.12.2015, 14:01
Motorsiklet dolusu uyuşturucu...

(DHA) - DİYARBAKIR'da jandarma ekiplerinin Kocaköy, Ergani ve Sur ilçelerinde düzenlediği operasyonlarda toplam 72 kilo 800 gram esrar ele geçirilirken, uyuşturucu kaçakçılığıyla ilgili 3 kişi tutuklandı.

Diyarbakır Valiliği, İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin, Kocaköy, Ergani ve Sur ilçelerinde uyuşturucu kaçakçılarına yönelik operasyonlar düzenlediğini açıkladı. Kocaköy'ün Gökçen Mahallesi'nde bir ev ve eklentilerinde yapılan aramada eşya arasına gizlenmiş 60 kilo kubar esrar ile şüphelinin aracında 1 Kalaşnikof tüfek ile tüfeğe ait 24 mermi ele geçirildi. Ergani İlçesi'nde bir otobüste yapılan aramada 3 kilo 100 gram esrar, Sur İlçesi Mermer Jandarma Karakolu'ndaki yol kontrolleri sırasında da bir motosiklet üzerinde bağlı çuval içinde 9 kilo 700 gram esrar ele geçirildi. Uyuşturucu kaçakçılıklarıyla ilgili 3 kişi tutuklandı.

 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@