Motorine indirim benzine zam haberi geldi! O tarihten itibaren geçerli olacak!

Dünyada yaşanan olaylar Brent petroldeki ve dolar kurundaki yaşanan dengesizlikler sonucunda akaryakıt fiyatlarına bir indirim bir zam haberi geliyor. Bu kez de bir sevindiren haber bir de üzen haber geldi. Motorine indirim benzine ise zam haberi. O tarihten itibaren geçerli olacak.

Motorine indirim benzine zam haberi geldi! O tarihten itibaren geçerli olacak!

Geçtiğimiz gün benzin fiyatlarına 1 lira 16 kuruşluk indirim haberi gelmişti. Şimdi de benzine tekrar 55 kuruşluk zam geldiği açıklandı. Buna karşın motorin fiyatlarına ise 95 kuruşluk indirim geldiği açıklandı. Bir üzen bir sevindiren haber geldi. Peki yeni fiyatlar ne zamandan itibaren geçerli olacak?

BENZİNE 55 KURUŞLUK ZAM GELDİ

Brent petrolde ve döviz kurunda yaşanan dalgalanmalardan dolayı Türkiye'de motorin ve benzin fiyatları sürekli değişmeye devam ediyor. Daha dün benzin fiyatına 1 lira 16 kuruşluk zam gelmişti. Bugün ise 55 kuruşluk zam geldiği haberi verildi. Bir de sevindiren haber geldi. Motorin litre fiyatlarına ise 95 kuruşluk indirim haberi geldiği açıklandı. 

MOTORİNE 95 KURUŞLUK İNDİRİM GELDİ

Benzine zam motorine indirim haberi geldi. Motorin litre fiyatları 95 kuruşluk indirim haberi duyuruldu.

NE ZAMANDAN İTİBAREN GEÇERLİ OLACAK?

Yeni zam ve indirim haberleri bu geceden itibaren geçerli olmaya başlayacak. Yapılan fiyat değişikliklerinin ardından benzin fiyatları 21 TL seviyelerine yaklaşırken motorin fiyatları ise 23 TL seviyelerine düşmüş oldu.