Molotoflu Saldırı Kurbanı Serap Ölümünün 6. Yılında Mezarı Başında Anıldı

Serap Eser (17), ölümünün 6. yılında mezarı başında anıldı.

Haberler 08.12.2015, 13:17
Molotoflu Saldırı Kurbanı Serap Ölümünün 6. Yılında Mezarı Başında Anıldı

(DHA)  KÜÇÜKÇEKMECE'de  İETT otobüsüne molotof bombası atılması sonucu hayatını kaybeden lise öğrencisi Serap Eser (17), ölümünün 6. yılında mezarı başında anıldı.

 

 

‘Genç Türk’ adlı grup öncülüğünde toplanan yaklaşık 30 kişilik grup, saat 12:00’de Küçükçekmece’de yaşanan molotof saldırısı sonucu hayatını kaybeden Serap Eser’in mezarının bulunduğu Küçükçekmece Kanarya Mezarlığı’nda bir araya geldi. Ellerinde Türk bayrağı ve Serap Eser’in fotoğraflarını taşıyan grup, ellerinde karanfillerle mezara kadar yürüdü. Serap Eser'in mezarına kırmızı ve beyaz karanfiller bırakan grup, şehitler için bir dakikalık saygı duruşunda bulundu.

 

‘OLAYI AÇIĞA ÇIKARAN POLİSLER HAPİSTE’

Serap Eser’in mezarı başında konuşma yapan Genç Türk Genel Başkanı Ali Özsoy, "Yaşıyorken koruyamadığımız kardeşimize vefa borcumuzu ödemeye çalışıyoruz. Her yıl bu acıyı daha büyük bir şekilde yaşıyoruz. Nice masum insan dünyanın en hain, eli kanlı PKK terör örgütü tarafından katledilmiş. Serap kardeşimizin şahsında milletimizin 30 yıldır yaşadığı ve gittikçe büyüyerek devam eden bu acıyı hatırlıyoruz. 'Kanı yerde kalmayacak' deniyor ama daha fazla kan dökülüyor" dedi.

 

 

 

 

 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@