Modifiye Tutkunları, Garajda Buluştu

KAYSERİ'de, bir alışveriş merkezinin garajında düzenlenen ‘Nankong Tries Tuning Fuarı’ modifiye araç tutkunlarını bir araya getirdi. Fuarda, modifiyeli otomobiller ilgi gördü. 

Haberler 14.12.2015, 14:42
Modifiye Tutkunları, Garajda Buluştu

(DHA) - KAYSERİ'de, bir alışveriş merkezinin garajında düzenlenen ‘Nankong Tries Tuning Fuarı’ modifiye araç tutkunlarını bir araya getirdi. Fuarda, modifiyeli otomobiller ilgi gördü. 

Merkez Melikgazi ilçesi Sivas Caddesi'nde bir alışveriş merkezinin garajında, Erciyes Otomobil Spor Kulübü tarafından düzenlenen fuarda klasiklerden, son model spor otomobillere kadar 250 modifiyeli araç yer aldı. Birbirinden farklı ses sistemleri, aksesuarları, iç ve dış tasarımlarıyla hayli ilgi çeken otomobillerin sahipleri, vatandaşlara araçlarını tanıtırken, zaman zaman yapılan şovlar da beğeniyle izlendi. Bir çok ilden katılımcının olduğu fuardaki gösteriler, geç saatlere kadar sürdü. 

Erciyes Otomobil Spor Kulübü Başkanı Kenan Büyükbahçeci, fuara beklediklerinin çok üzerinde ilgi olduğunu ifade ederek, "Fuara, yaklaşık 4 bin kişi ve 250 modifiyeli araç katıldı. Otomobil tutkunları sokaklarda hobilerini gerçekleştirmek yerine bu tür organizasyonlara katılabilirler" diye konuştu. 

 

 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@