Milli Savunma Bakanlığı Sürekli İşçi Alımı 2015

6 Nisan 2015 Tarihinde Yayınlanan İlanda MSB Engelli 3 ve TMY Terör Mağduru 1 kişi Kamu İşçisi Alacak Son Başvuru 23 Nisan 2015   Bekar Kamu Çalışanlarına Müjde! Memures.com  

Haberler 06.04.2015, 08:37
Milli Savunma Bakanlığı Sürekli İşçi Alımı 2015
6 Nisan 2015 Tarihinde Yayınlanan İlanda MSB Engelli 3 ve TMY Terör Mağduru 1 kişi Kamu İşçisi Alacak Son Başvuru 23 Nisan 2015
 
Bekar Kamu Çalışanlarına Müjde! Memures.com
 
Milli Savunma Bakanlığı personel alımları için yayınlanan ilanlarda şartlar şöyledir;
 
1 Kişi TMY Optikçi Telemetreci personel alınacak,  terör olaylarının sebep ve tesiri sonucu malul sayılmayacak şekilde yaralanlar başvurabilecektir. alım Hatay iline yapılacak olup, başvuru için ikamet zorunluluğu bulunmamaktadır.
 
1 Kişi Engelli Saraç (Terzi) personel alınacak, Orta Öğretim(Lise ve Dengi) Kadın Terziliği, Modelcilik, Tekstil Tasarımı, Tekstil, Terzilik, Hazır Giyim, Tekstil (Konfeksiyon), Tekstil Teknolojisi, Örme Teknolojisi, Erkek Terziliği, Giyim, Giyim Teknolojisi, Konfeksiyon, Makine Model, bölümlerinin birinden mezun olanlar başvurabilecektir.
 
2 Kişi Engelli Tahliye ve İlgili Yük Taşıma İşçileri olarak istihdam edilecektir. Lise mezunları başvurabilecektir. Bölüm şartı yoktur.
 
 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@