Milli Güvenlik Kurulu Saray'da Toplandı

ANKARA(ANKA) -Milli Güvenlik Kurulu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığı’nda toplandı. Toplantının ana gündem maddesi, “Paralel yapıyla" mücadele olacak.  Milli Güvenlik Kurulu toplandı.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Er

Haberler 29.04.2015, 20:15
Milli Güvenlik Kurulu Saray'da Toplandı

ANKARA(ANKA) -Milli Güvenlik Kurulu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığı’nda toplandı. Toplantının ana gündem maddesi, “Paralel yapıyla" mücadele olacak. 

Milli Güvenlik Kurulu toplandı.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında, Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda yapılan toplantıda iç ve dış gelişmeler ele alınacak.

Kurulda, "Paralel yapıyla" mücadelede atılacak adımların ele alınması bekleniyor. 7 Haziran seçimleri ve seçim güvenliği ile çözüm sürecinde gelinen nokta ve bundan sonra atılacak adımların da kurulun gündeminde olması bekleniyor. Sınır güvenliğinin yanı sıra, Irak ve Suriye’de yaşanan gelişmelerin de Milli Güvenlik Kurulu toplantısında görüşülmesi bekleniyor.

Toplantının öncesinde ise Başbakan Ahmet Davutoğlu MGK üyesi bakanlarla bir araya gelerek hazırlık toplantısı gerçekleştirdi. (ANKA)

(HSN/ÖZK)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@