Mhp'li Öztürk: Mhp'nin Yevmiyeli Düşmanları ‘Paraları Sıfırla Evlat' Filminde Oynasınlar

ANKARA(ANKA) - MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk, “Yaklaşan 1 Kasım seçimleri &oum...

Haberler 14.09.2015, 17:50
Mhp'li Öztürk: Mhp'nin Yevmiyeli Düşmanları ‘Paraları Sıfırla Evlat' Filminde Oynasınlar

ANKARA(ANKA) - MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk, “Yaklaşan 1 Kasım seçimleri öncesinde, MHP'nin yevmiyeli düşmanlarının küçük roller aldığı filmler, haram paralarla kurulmuş havuz medyasında gösterime girmiştir. Bizim bu basit rollerin oyuncularına tavsiyemiz ‘Paraları sıfırla evlat’ filminde oynasınlar” dedi.

MHP’li Öztürk, yaptığı yazılı açıklamada, yaklaşan 1 Kasım seçimleri öncesinde, MHP'nin “yevmiyeli” düşmanlarının küçük roller aldığı filimler, haram paralarla kurulmuş havuz medyasında gösterime girdiğini ileri sürerek, “Her seçim öncesi bildik bir film AKP tarafından siyaset sahnesinde gösterime girmiştir. Senaryo aynı, figüranlar aynı, set aynı. MHP düşmanlığıyla süslenmiş, geçmişi şaibeli insanların parlatılmış resimleri ile hazırlanmış filim afişleri duvarları süslemektedir. Bu filimin senaryosu AKP tarafından yazılmış olmasına rağmen, izleyicileri AKP'liler değildir. Kaldı ki, onlar "AKP'liler" için vizyondaki filimler, paraları sıfırla evlat, çözüm 'bölünme süreci' belgeseli, sahte gözyaşları, düşünce hırsızlığı olmuştur. Yaklaşan 1 Kasım seçimleri öncesinde, MHP'nin yevmiyeli düşmanlarının küçük roller aldığı filimler, haram paralarla kurulmuş havuz medyasında gösterime girmiştir” dedi.

“Adına sözde bağımsız ülkücüler platformu dedikleri bir güruhun, AKP ile olan aşkı sahnelenmektedir” diyen Öztürk, “Ülkücü harekete saldıran soytarıların, AKP'nin Habur'dan gelen akrabalarına hürmetini, Oslo'da kıyılan nikâha şahitliğini gururla anlatması, 7 Haziran seçimlerinde ise, AKP-PKK evliliğinin sona ermesinden dolayı MHP'yi suçlaması filimin en komedi sahnesini oluşturmaktadır. Sözüm ona, bağımsız ülkücüler platformu başkanı, filimin en karaktersiz rolünü üstlenerek Milliyetçi Hareket Partisine saldırırken, filim kostümlerinin ücretini ödeyen ve küçük rollerdeki yevmiyelerini karşılayan AKP'ye ise methiyeler düzmüştür. Yıllardır, PKK ile aynı yastığı paylaşan AKP'nin, üşümesin diye yorganını düzelten bu şarlatan ve küçük rollerin, düşük ücretli figüranları, MHP ile PKK'yı eşitlemeye çalışmış, Bahçeli ile Demirtaş'ı aynı dili konuşmakla suçlayacak kadar alçalmıştır” ifadelerini kullandı.

“Bütün kazanımı inkâr ettiği geçmişine ait olan Alaattin Aldemir ise, ülkü ocakları "eski" genel başkanı unvanı ile figüran yardımcılığı rolünden öteye gidemediğini, daha makbul roller için çabalamaya devam ettiğini” savunan Öztürk, “Basit senaryolu filimin basit rollerinde, aralarındaki rol kapma yarışına Yusufiyeli ülkücüler derneği! Olarak dâhil olan Hasan İlter, MHP düşmanlığını artırarak, AKP aşkına yenik düşmüştür. Bu basit senaryonun oynandığı basit filimde, basit rollerde oynayan oyuncular, Ülkücü hafıza tarafından bilinen kişilerdir. Ülkücü hareket bu filmi defalarca izlemiş ve filmi sevmemiştir. İhanet sahnelerini ezberlemiş, ihanet rolündeki figüranlardan hoşlanmamıştır. Bizim bu basit rollerin oyuncularına tavsiyemiz şudur. Paraları sıfırla evlat filminde oynasınlar. Onlara daha fazla yakışacaktır” dedi. (ANKA)

(ÖZ/AYÇ)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@