Mhp İstanbul Milletvekili Adayları Gönül Dostları İle Buluştu

-“Gönül Dostları” nın her ay  geleneksel olarak ,İstanbul Akgün Otel de yaptığı&...

Haberler 12.10.2015, 10:05
Mhp İstanbul Milletvekili Adayları Gönül Dostları İle Buluştu

-“Gönül Dostları” nın her ay  geleneksel olarak ,İstanbul Akgün Otel de yaptığı  Pazar kahvaltısının bu ayki konukları, MHP İstanbul Milletvekili adayları oldu.

İSTANBUL(ANKA) - MHP İstanbul Milletvekili adayları “Gönül Dostları” adı altında bir araya gelen sivil toplum kuruluşlarının düzenlediği bir kahvaltıda tanıtıldı.

MHP İstanbul Milletvekili adaylarından Arzu Erdem, Fuat Çakıroğlu, Ali Derindağ, M.Emin Özkurt, Serdar Öktem ve Ahmet Baysal katıldı. Milletvekili adaylarının yanı sıra MHP İl ve İlçe Yöneticileri, Aydınlar Ocağı Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Erkal, Anadolu Aydınlar Ocağı Başkanı Prof. Dr. İbrahim Öztek, 21. Dönem Kırşehir Milletvekili Mustafa Haykır, Kavram Yüksekokulu Müdürü Dr. Sakin Öner, bürokratlar, çeşitli sivil toplum Kuruluşlarının yönetici ve üyeleri de toplantıda bulundu.

“Gönül Dostları” Sohbet Platformunun koordinatör ve sözcülüğünü yapan, Türk Eğitim-Sen İstanbul 9 Nolu Şube Başkanı Enver Demir, oluşum adına yaptığı konuşmada, 2004 yılından bu yana her ayın ilk Pazar günü genel olarak İstanbul Akgün Otel de kahvaltıda bir araya gelerek “Memleket Meseleleri”ni  konuşan “Gönül Dostları”nın çeşitli yaş ve mesleklerden Türk Milliyetçilerinin oluşturduğu bir sohbet platformu olduğunu bildirdi. Demir, “Aramızda, öğretmenden doktora, esnaftan işçiye bir çok sosyal kesimden katılımcı bulunuyor. Bugünkü toplantımız, Türkiye’nin yaşadığı en kanlı ve kara günün ardına denk gelmiştir. ‘Gönül Dostları’ olarak Ankara da yaşanan terör vahşetini lanetliyor,ölenlere rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz” dedi.

İstanbul Milletvekili adayları ise 1 Kasım seçimlerin önemine değinirken ülkede yaşanan olayları ve MHP nin olaylara bakışını ayrıntılı bir şekilde açıkladılar. Konuşmacılar AK Parti hükümeti ve zihniyetinin ülkeyi çok tehlikeli bir mecraya sürüklediğini bunu engellemenin tek yolunun da, ya MHP’nin tek başına iktidarı ya da bu seçimlerden çok güçlenerek çıkmasına bağlı olduğunu vurguladılar.  (ANKA)

(ORH/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@