Mhp Ankara İl Teşkilatından Bahçeliye ‘Destek Ziyareti'

ANKARA(ANKA) - MHP Ankara Teşkilatı, İl Başkanı Fatih Çetinkaya’nın başkanlığında MHP Genel Başkanı...

Haberler 11.11.2015, 10:05
Mhp Ankara İl Teşkilatından Bahçeliye ‘Destek Ziyareti'

ANKARA(ANKA) - MHP Ankara Teşkilatı, İl Başkanı Fatih Çetinkaya’nın başkanlığında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye “destek” ziyaretinde bulundu.

MHP Ankara İl Yönetimi, İl Başkanı Fatih Çetinkaya’nın başkanlığında Genel Başkan Devlet Bahçeli’ye destek ziyaretinde bulundu. Bahçeli, Ankara teşkilatına ziyaretleri ve destekleri için teşekkür ederek, uyanık olmaya çağırısında bulundu.

Bahçeli, yürütülen “aleyhte” propagandalara dikkat çekerek, parti kurultayının 18 Mart 2018’de Çanakkale Zaferi’nin yıldönümünde yapılacağını belirterek, “20 ay içerisinde 4 büyük seçim gerçekleşmiştir. Tüm bu seçimlerde emek sarf eden, alın teri döken, çoluğunun çocuğunun rızkından fedakârlık gösterip seçim çalışmalarında partimize destek veren tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. Özellikle de, bunca adaletsizliğin, bunca orantısız güç kullanımının meşru görüldüğü, iktidarın tüm imkânlarıyla Milliyetçi Hareket’in kalelerine saldırdığı, yandaş medyanın algı operasyonlarıyla durmaksızın üzerimize geldiği 1 Kasım seçimlerinde gösterdiğiniz saha performansıyla alınan sonuçlar birbirine denk değil. Fakat sandıktan çıkacak hiçbir iyi sonuç ülkücüleri gereğinden fazla sevinç şımarıklığına sevk etmeyeceği gibi sandığa yansıyan hiçbir olumsuzluk da sizleri lüzumundan fazla üzüp de yılgınlığa düşürmemeli. Gayesi samimiyetle vatana hizmet etmek olan Türk milliyetçileri, her şartta bu milletin umudu olmaya devam edecektir” dedi.

-KONGRE 18 MART 2018’DE-

“Partimizin belirlenmiş kongre tarihi 18 Mart 2018’dir” diyen Bahçeli, “Milliyetçi Hareket Partisi’nin geleceği, yıllardır MHP’yi karalamaktan başka bir şey yapmayan, hareketimizin geleceği açısından hiçbir olumlu adımı atmayan sahada alın teri döken ülküdaşlarımızla birlikte emek vermektense, söz söylemek ses çıkarmak için en olumsuz şartların oluşmasına odaklanan, ihtiraslarına yenilmiş birkaç nefsin arzusu doğrultusunda tayin edilecek değildir. Hareketimizin geleceğini tayin edecek yegane güç her zaman olduğu gibi ülkücü iradedir. Ülke yangın yeri iken, sınırımızda savaş naraları atılıyorken, birileri başkanlık hayalleri doğrultusunda yol almaya çalışırken toplumun temel dinamiği olan Milliyetçi Hareket Partisi’ni ve Türk milliyetçilerini olağanüstü kongre gündemleriyle oyalayanların, içimize nifak tohumu ekmeye çalışanların eylemlerinde iyi niyet aramamızı kimse beklemesin” ifadelerini kullandı. (ANKA)

(ÖZ/ÖZK)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@