Mhp Ankara: Bayram Diriliş Olsun

ANKARA(ANKA) - MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, acılar içinde buruk bir bayram yaşanacağını ...

Haberler 23.09.2015, 11:45
Mhp Ankara: Bayram Diriliş Olsun

ANKARA(ANKA) - MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, acılar içinde buruk bir bayram yaşanacağını belirterek, bayramların diriliş ve uyanış günü olması çağrısında bulundu.

MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Bölücü eşkıyanın neden olduğu ağır ve kasvetli günler içinde Mübarek Kurban Bayramı’na ulaşmış bulunduklarını belirten Çetinkaya, “Yardımlaşma ve dayanışmanın doruklaşacağı günlerde nice bayramlar yaşamak en büyük dileğimizdir. Ancak ne yazık ki; terör felaketi aziz vatanımızda anaların yürek sızısına yeni sızılar katıyor. Bu Kurban Bayramında da ne acıdır ki, terör saldırıları hüznümüzü büyütüyor. İdrak ettiğimiz bu Mübarek Kurban Bayramı’nda yapılan duaların kabulü en büyük temennimizdir. Aziz milletimizin bu zor günlerde birlik ve kardeşliğinin güçlenmesini diliyoruz” dedi.

Fatih Çetinkaya mesajını “Azgın vatan hainlerinin saldırıları karşısında Türk milleti olarak birbirimize daha çok yaklaşmalıyız. Aramızdaki bağları güçlendirmeliyiz. Zaten bayramlar da bunun için büyük fırsat günleridir. Bu duygu ve düşüncelerle Türk-İslam âleminin Kurban Bayramı’nı tüm içtenliğimle tebrik ediyor, nice bayramlara ulaşmayı Yüce Allah’tan diliyorum” diye sonlandırdı. (ANKA)

(ORH/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@