Meslek Örgütleri Suruç'ta

DİSK, KESK TMMOB ve TTB MYK üyelerinden oluşan meslek örgütleri “Barışı Örgütlüyoruz” sloganıyla bugün Şanlıurfa’nın Suruç ilçesine ziyaret gerçekleştirecek.

Haberler 21.07.2015, 13:55
Meslek Örgütleri Suruç'ta

-DİSK, KESK TMMOB ve TTB MYK üyelerinden oluşan meslek örgütleri “Barışı Örgütlüyoruz” sloganıyla bugün Şanlıurfa’nın Suruç ilçesine ziyaret gerçekleştirecek.

ANKARA(ANKA) – DİSK, KESK TMMOB ve TTB MYK üyelerinden oluşan meslek örgütleri “Barışı Örgütlüyoruz” sloganıyla bugün Şanlıurfa’nın Suruç ilçesine ziyaret gerçekleştirecek.

Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK) yaptığı yazılı açıklamada, Kamu Emekçileri Sendikası Konfederasyonu (KESK), Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB), Türk Tabipler Birliği (TTB) üyelerinden oluşan emek ve meslek kuruluşlarının da katılımıyla Şanlıurfa’nın Suruç  ilçesine ziyaret gerçekleştireceği bilgisini verdi. “Barışı Örgütlüyoruz” sloganıyla gerçekleştirilecek ziyarette öncelikle yaralıların hastanede ziyaret edilmesi ve Suruç kaymakamıyla görüşmenin ardından AMARA Kültür Merkezi’nin önünde yapılacak basın açıklamasıyla son bulacağı bildirildi. (ANKA)

(ÖZ/ORH)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@