Mersin Adliyesi'nde Sandık Hareketliliği

MERSİN'de oy verme işleminin tamamlanması ardından oy torbaları adliyeye araç ve otobüslerle taşınırken renkli görüntüler ortaya çıktı. Kalabalık nedeni ile zaman zaman zor durumda kalan sandık görevlileri, birbirlerini kaybetmemek için kol kola girip hareket etti.

Haberler 01.11.2015, 22:05
Mersin Adliyesi'nde Sandık Hareketliliği
 (DHA)- MERSİN'de oy verme işleminin tamamlanması ardından oy torbaları adliyeye araç ve otobüslerle taşınırken renkli görüntüler ortaya çıktı. Kalabalık nedeni ile zaman zaman zor durumda kalan sandık görevlileri, birbirlerini kaybetmemek için kol kola girip hareket etti.

İlk olarak kent merkezinde bulunan okullardan toplanan oylar adliyeye taşınırken, uzak merkez ilçelerde bulunan oylarda görevlendirilen araçlar ile adliyeye ulaştırıldı. Oyların güvenli ulaştırılması için adliyeye çıkan tüm sokaklar ve adliye çevresi bariyerlerle kapatılırken, adliye içi ve çevresinde de yoğun güvenlik önlemi alındı. Yorgun halde sıralarının gelmesini bekleyen sandık görevlileri, yorulunca oy torbalarını yere bırakarak beklemeye koyuldu. Saat 20.00 itibari ile son oy torbasının da geldiği Mersin'de, oy sayım işlemi saatlerce devam etti.Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@