Maske Takmıyor Diye Kuryeyi Vurdu! Olay Anı Kameralara Yansıdı

İstanbul'da yaşanan akıl almaz olay bir iş hanından meydana geldi. Bir şirkette kurye olarak çalışan kişi aynı iş hanında başka bir firmada çalışan başka bir kişi tarafından maske takmıyorsun diye çıkan tartışmada vuruldu.

Maske Takmıyor Diye Kuryeyi Vurdu! Olay Anı Kameralara Yansıdı

İstanbul Fatih'de bir yaralama olayı meydana geldi. Bir kurye maske takmadığı gerekçesiyle kendisiyle tartışan kişinin arkadaşı tarafından vuruldu. İşte akıllara durgunluk veren olaya dair detaylar. 

MASKE TAKMIYOR DİYE TARTIŞTILAR, VURULDU

Yaşanan olay bir önceki gün akşam üzeri saatlerinde İstanbul Fatih'te meydana geldi. Saat 16.00 civarında bir iş yerinde çalışan kurye maske takmamıştı. Bu şekilde çalıştığı iş hanında yer alan asansöre bindi. Maskesiz iş hanına ve asansöre giren kurye ile daha sonra aynı iş hanından bulunan bir kişi arasında tartışma yaşandı.

İçeride başlayan tartışma orada son buldu ancak iki isim dışarıda yeniden karşılacında tartışma yeniden başladı. İkinci tartışma kısa sürede kavgaya dönüşürken bu süreçte iki ismin arkadaşları da olaya müdahil oldu. Tartışma büyürken bu esnada silahını çıkaran bir kişi kuryeyi vurdu.

Silahtan çıkan 2 kurşun kuryeye isabaet ederken kurye hızla yakında bulunan döviz bürosunun içerisine girdi. Ambulansın çağırıldığı olayın ardından polis incelemelerde bulundu. Ambulansta ilk müdahalesinin yapıldığı kurye daha sonra hastaneye kaldırıldı. Hastaneden elde edilen ilk bilgilerde kuryenin herhangi bir hayati. tehlikesi olmadığı ve sağlık durumunun iyi olduğu ifade edildi.

Olay anı bölgede bulunan güvenlik kameralarına da yansıdı. Ayrıca çevrede bulunan bir görgü tanığı da yaşananları aktardı. Olayın maske tartışması yüzünden çıktığını ifade eden görgü tanığı iki ismin aşağıda barıştığını ancak yukarıda tekrar kavga ettiklerini açıkladı. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@