Marie Harf’tan Melih Gökçek’e ikinci yanıt:'Onun Seviyesi Yetmez'

ABD’nin Ferguson eyaletindeki “ayaklanma”nın ardından Gezi olaylarına atıfta bulunarak twitter’dan ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Marie Harf’a “Hadi sarışın cevap versene

Haberler 12.05.2015, 12:27
Marie Harf’tan Melih Gökçek’e ikinci yanıt:'Onun Seviyesi Yetmez'

ABD’nin Ferguson eyaletindeki “ayaklanma”nın ardından Gezi olaylarına atıfta bulunarak twitter’dan ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Marie Harf’a “Hadi sarışın cevap versene” diye çıkışan Melih Gökçek’e ikinci yanıt geldi.

Marie Harf Nisan ayında yaptığı bir açıklamada Melih Gökçek için “”O sözlere yanıt verip, onurlandırmayı düşünmüyorum” demişti.

O TOPLANTI ONUN SEVİYESİNDE DEĞİL

Gazeteci İlhan Tanır’ın Twitter’da paylaştığına göre Harf; Gökçek’in sözlerinin ardından Ankara’ya gelmesine ilişkin ise “O toplantılar onun seviyesi değil” dedi.

Harf “Bu gündeme gelir mi? Bunu hala umursayanlar olduğuna bile inanamıyorum. Ankara Belediye Başkanı’nın adının bile anılacağını düşünmüyorum. NATO müttefikleri ile bir arada olacağız, Ankara Belediye Başkanı’nın bu konularla bir ilgisi yok. Bu başka bir düzey. NATO Dışişleri Bakanları toplantısı ve çok açık ki, NATO’nun taraf olduğu bir çok konu var, Rusya, Ukrayna gibi. Bu konuları ele alacağız” diye konuştu.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@