Mardin Valisi Koçak Nusaybin'de görev yapan güvenlik güçlerini ziyaret etti

MARDİN Valisi Ömer Faruk Koçak, dün Nusaybin'de operasyonlara katılan güvenlik güçlerinin kaldığı çadır kenti ziyaret etti ve burada çeşitli denetimlerde bulundu. Valiliğin internet sitesinde Vali Koçak'ın ziyareti sırasında...

Haberler 31.03.2016, 10:35
Mardin Valisi Koçak Nusaybin'de görev yapan güvenlik güçlerini ziyaret etti
MARDİN Valisi Ömer Faruk Koçak, dün Nusaybin'de operasyonlara katılan güvenlik güçlerinin kaldığı çadır kenti ziyaret etti ve burada çeşitli denetimlerde bulundu.

Valiliğin internet sitesinde Vali Koçak'ın ziyareti sırasında çekilen fotoğrafları yayınlandı. Mardin Valisi Ömer Faruk Koçak, dün Nusaybin'de güvenlik güçlerine moral ziyaretinde bulundu. Nusaybin’de operasyonlara katılan güvenlik güçlerinin kaldığı çadır kenti ziyaret eden Vali Koçak ayrıca burada çeşitli denetimlerde bulundu. Çadır kent ziyaretinde kamp yönetiminden ve Kızılay yetkililerinden brifing alan Vali Koçak, mutfak, yemekhane, lavabo gibi müştemilatı gezerek kampın işleyişini yerinde müşahede etti. Kampta kalan güvenlik güçleri birlikte yemek yiyerek sohbet eden Vali Koçak, kampın işleyişini yerinde görmek ve burada kalan güvenlik güçleri ile hasbihal etmek üzere geldiklerini kaydederek "Burada bizim için mücadele veren halkımızın can ve mal güvenliği için hayatlarını feda eden kahraman güvenlik güçlerinin yaşam alanlarındaki standartlarını yükseltmek için her türlü imkanı sunacağız" dedi. Vali Koçak ayrıca operasyonlarda yaralanan ve Nusaybin Devlet Hastanesi’nde tedavi gören güvenlik güçlerine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Mardin Valiliği'nin internet sitesinde Vali Ömer Faruk Koçak'ın Nusaybin'deki operasyonlara katılan güvenlik güçlerine ziyareti sırasında çekilen fotoğrafları yayınlandı. 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@