Mansur Yavaş'tan Bayram Müjdesi! Yasaklardan Muaf Olanlara Ücretsiz Olacak

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş bayram sürecinde kısıtlamalarda muaf olanlara ücretsiz ulaşım müjdesi verdi. Kısıtlamalardan muaf olanlar bayram sürecinde EGO otobüslerini ücretsiz kullanabilecekler.

Mansur Yavaş'tan Bayram Müjdesi! Yasaklardan Muaf Olanlara Ücretsiz Olacak

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş bayramda uygulanacak bazı kararlara dair yazılı açıklamada bılundu. Mansur Yavaş yazılı açıklamasının başında Ramazan bayramına erişmenin çok büyük mutluluk getirdiğine dikkat çekti. 

BAYRAMDA ULAŞIM ÜCRETSİZ

Yazılı açıklamasının devamında Ankara Büyükşehir Belediyesinin sağlayacağı hizmetlere dair bilgi veren Mansur Yavaş, kısıtlamalardan muaf olanların, çalışacakların ulaşımlarının ücretsiz sağlanacağını açıkladı. Mansur Yavaş açıklamasında ayrıca vatandaşların ihtiyaçları için belediye ekiplerinin hazır olacaklarını bildirdi. 

"Bayram süresince sokağa çıkma kısıtlaması muafiyeti bulunan vatandaşlarımız, EGO Genel Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren toplu taşıma araçlarından ücretsiz yararlanabilecektir. Başkent 153 hattımız vatandaşlarımızın talep ve şikayetlerini çözüme kavuşturmak, ASKİ ve itfaiye ekiplerimiz ile ANFA güvenlik personelimiz ise olası sorunlara müdahale etmek üzere görevlerinin başında olacaktır."

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş yazılı açıklamasının sonunda ayrıca bayrama ilişkin tüm vatandaşlar için mesaj verdi. 

Yazılı açıklamasında Ramazan Bayramı ile birlikte tüm dünyada mutluluk ve sevinç temennisinde bulunan Mansur Yavaş elleri öpülesi büyüklerimizle, dünyamızı aydınlatan çocuklarımızla, hasret duyduğumuz sevdiklerimizle yeniden kavuşacağımız günleri hasretle çekiyoruz ifadelerini kullandı. Yavaş bayram mesajında ayrıca şehit ailelerimizin, kahraman gazilerimizin, sağlık çalışanlarımızın ve aziz milletimizin Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyorum dedi. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@