Malatyaspor taraftarları Elazığ’a kan ve destek vermeye gitti

ELAZIĞ Emniyet Müdürlüğü önünde bomba yüklü aracın patlaması sonucu 3 polisin şehit olması 170 kişinin yaralandığı saldırı ardından  yaklaşık 100 Malatyaspor taraftarları kan yardımı ve destek amaçlı Elazığ’a...

Haberler 18.08.2016, 14:45
Malatyaspor taraftarları Elazığ’a kan ve destek vermeye gitti
ELAZIĞ Emniyet Müdürlüğü önünde bomba yüklü aracın patlaması sonucu 3 polisin şehit olması 170 kişinin yaralandığı saldırı ardından  yaklaşık 100 Malatyaspor taraftarları kan yardımı ve destek amaçlı Elazığ’a hareket etti.

Malatyaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Murat Soysal, sıkıntılı bir darbe girişimi ardından  dik duruşlarından ödün vermeyeceklerini, şerefsiz, hain saldırıların, hiçbir zaman Türk milletinin boynunu yere indirmeyeceğini söyledi. Soysal, şöyle dedi:

"Bu saldırıda Elazığ’da hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allahtan rahmet diliyoruz yaralılara acil şifalar diliyoruz. Malatyaspor taraftarı, Derebeyleri olarak gidip Elazığ’daki kardeşlerimiziz yalnız bırakmamak, moral vermek, kan vermek için  oradaki kardeşlerimizle birlikte olacağız. Allah kısmet ederse biraz sonra hareket edeceğiz."

Daha sonra 100 kişinin toplandığı Malatyaspor taraftarları, 'Şehitler ölmez vatan bölünmez' sloganları atarak Elazığ’a hareket etti.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@