MAHKEMEYİ BASTI..Sanık,Hakim ve Avukatı Taradı

İtalya'da Milano Adalet Sarayı'ndaki silahlı saldırıda iflas davalarına bakan bir yargıç yaşamını yitirdi. Öğle saatlerinde meydana gelen olayda, silahlı bir saldırganın Adalet Sarayı'nın ü&cce

Haberler 09.04.2015, 15:30
MAHKEMEYİ BASTI..Sanık,Hakim ve Avukatı Taradı

İtalya'da Milano Adalet Sarayı'ndaki silahlı saldırıda iflas davalarına bakan bir yargıç yaşamını yitirdi. Öğle saatlerinde meydana gelen olayda, silahlı bir saldırganın Adalet Sarayı'nın üçüncü katında odası bulunan ve iflas davalarına baktığı belirtilen yargıç Fernando Ciampi'yi vurduğu bildirildi.

Vurulan hakim Ciampi'nin olay yerinde hayatını kaybettiği açıklandı. İtalyan haber ajansı ANSA, saldırganın iflas eden ve bir davada yargılanan Claudio Giardiello olduğunu duyurdu.

Sanığın, olayın ardından motosikletiyle bölgeden kaçmış olabileceği kaydedildi. Bazı görgü tanıkları, ölü sayısının birden fazla olabileceğini söyledi.

Bazı İtalyan medya kuruluşları, ölü sayısının üç olduğunu, iki kişinin yaralandığını duyurdu. Milano Adalet Sarayı, olayın ardından boşaltıldı. Bölgeye çok sayıda güvenlik görevlisi sevk edildi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@