LÖSEV'in İyilikler TIR'ı yardımları ulaştırdı

LÖSEMİLİ Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı'nın (LÖSEV) 'İyilikler TIR'ı, Fethiye'deki 20 aileye gıda, giyecek ve oyuncak yardımı getirdi. Fethiye'ye 'Anadolu'ya TIR Dolusu LÖSEV Yardımı Projesi' kapsamında gelen LÖSEV İyilikler...

Haberler 31.08.2016, 11:17
LÖSEV'in İyilikler TIR'ı yardımları ulaştırdı
LÖSEMİLİ Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı'nın (LÖSEV) 'İyilikler TIR'ı, Fethiye'deki 20 aileye gıda, giyecek ve oyuncak yardımı getirdi.
Fethiye'ye 'Anadolu'ya TIR Dolusu LÖSEV Yardımı Projesi' kapsamında gelen LÖSEV İyilikler TIR'ı, kordon boyundaki Tur Tekneleri Limanı yanında stant açtı. Fethiye'de, LÖSEV'e kayıtlı 20 aileden yetişkin ve çocuklar standa gelerek giyecek, ayakkabı ve oyuncak aldı. Ailelere ayrıca paketler halinde hazırlanmış gıda ve et yardımları teslim edildi. Standa gelenler, bağış kutusuna para atarak LÖSEV'E yardımda bulundu.
LÖSEV İzmir Bürosu görevlisi Selin Topçuoğlu, TIR'ın Balıkesir'den hareket ettiğini Marmaris'in ardından Fethiye'ye geldiğini söyledi. Sırada Denizli'nin olduğunu belirten Topçuoğlu, daha sonra Ankara'ya geçerek kanser hastalarına ve ailelerine yardım dağıtmayı sürdüreceklerini kaydetti.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@