Liste Dışı Kaldılar

-AK Parti kulislerine göre; Abdullah Gül’ü partiye geri getirmek için yoğun kulis ya...

Haberler 12.09.2015, 16:30
Liste Dışı Kaldılar

-AK Parti kulislerine göre; Abdullah Gül’ü partiye geri getirmek için yoğun kulis yapan partinin ağır kurmayları yeni yönetime aday gösterilmedi. Bu isimler 1 Kasım seçimlerinde de milletvekili adayı olamayacaklar.
 
ANKARA (ANKA) - AK Parti kulislerine göre; Abdullah Gül’ü partiye geri getirmek için yoğun kulis yapan partinin ağır kurmayları yeni yönetime aday gösterilmedi. Bu isimler 1 Kasım seçimlerinde de milletvekili adayı olamayacaklar.

AK Parti’nin 5. Olağan Büyük Kongresi’nde Recep Tayyip Erdoğan damgası yaşandı. Yeni yönetim listesini Erdoğan’ın hazırladığı iddialarını doğrulayan çok sayıda AK Partili, “Bu küskünlük yaratmaz ama kırgınlık yaratır” ifadelerini kullandılar. Liste dışı kalan o isimler:
Abdülkadir Aksu, Ahmet Demircan, Ali Babacan, Beşir Atalay, Betül Birer, Bülent Arınç, Ekrem Erdem, Emine Çift, Fazilet Dağcı Çığlık, Haluk İpek, Hasibe Özlem Çepni, Hüseyin Çelik, Hüseyin Tanrıverdi, Lale Ersoy, Mazhar Bağlı, Mehmet Akın, Mehmet Şimşek, Mustafa Akış, Necla Hattapoğlu, Nurettin Nebati, Ömer Bolat, Osman Can, Reha Denemeç, Sadullah Ergin, Salih Kapusuz, Sema Kırcı, Şuay Alpay, Tülay Kaynarca, Yasin Aktay, Zelkif Kazdal, Zeynep Karahan Uslu. (ANKA)
(BK/ORH)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@