Liderlere Verilen Önceliği Reddedip Sırasını Bekleyen Kemal Kılıçdaroğlu Covid-19 Aşısı Yaptırdı!

Türkiye'de koronavirüs aşıları yapılmaya devam ediliyor. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bugün aile hekimine giderek koronavirüs aşısının ilk dozunu yaptırdı. Kılıçdaroğlu siyasi liderlere tanınan aşı imkanından yararlanmamıştı.

Liderlere Verilen Önceliği Reddedip Sırasını Bekleyen Kemal Kılıçdaroğlu Covid-19 Aşısı Yaptırdı!

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bugün aile hekimine giderek koronavirüs aşısı oldu. Kemal Kılıçdaroğlu ileberaber eşi Selvi Kılıçdaroğlu da koronavirüs aşısı yaptırdı.

KILIÇDAROĞLU KORONAVİRÜS AŞISI YAPTIRDI!

Koronavirüs aşısının ilk dozunu yaptırdığını açıklayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Sıramızı bekledik ve gelince de eşim Selvi Hanım ile beraber Aile Hekemimize giderek Covid-19 aşımızı yaptırdık. Türm vatandaşlarımıza bir an öncegüvenli bir şekilde koronavirüs aşılarının yapılmasını ve bu salgının en kısa sürede sona ermesini diliyorum.” dedi.

SAĞLIK BAKANI'NIN DAVETİNİ REDDEDİP SIRASINI BEKLEYECEĞİNİ SÖYLEMİŞTİ!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs aşı kampanyasına destek olunması açısından siyasi partilerin liderlerine aşıda öncelik tanındığını belirtmiş ve tüm liderleri aratayarak aşı olmaları için davette bulunmuştu. Bütün siyasi parti liderleri bu davete olumlu yanıt vererek koronavirüs aşısı yaptırırken Kemal Kılıçdaroğlu sırasını bekleyeceğini açıklamıştı. 72 yaşında olan Kemal Kılıçdaroğlu, 70 yaş ve üzerindeki vatandaşların aşılanmaya başlaması ile koronavirüs aşısını yaptırdı.

SIRADA 65 YAŞ ÜZERİ VAR!

Sağlık Bakanlığı'nın koronavirüs aşı planlaması ilerleyen günlerde 65 yaş ile 70 yaş arasındaki vatandaşlar ile devam edecek.

Kamugundemi.com

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@