Leblebi Gibi Satılıyor

Fatih'te sahte içkiden zehirlenen 40 yaşındaki Ufuk Çelik'in tedavisi Samatya'daki İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yoğun Bakım Servisi'nde devam ediyor.

Haberler 31.10.2015, 01:31
Leblebi Gibi Satılıyor
Sinan BİLGİLİ/İSTANBUL,(DHA) Fatih'te sahte içkiden zehirlenen 40 yaşındaki Ufuk Çelik'in tedavisi Samatya'daki İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yoğun Bakım Servisi'nde devam ediyor. İşsiz olduğu öğrenilen Ufuk Çelik'in kanser hastası babası Nuri Çelik hastane bahçesinde oğlundan gelecek iyi bir haberi bekliyor. Oğlunu, baş dönmesi, halsizlik ve kusma belirtileri üzerine hastaneye kaldırdıklarını söyleyen acılı baba, doktorların ellerinden gelen herşeyi yaptıklarını söyledi.

Baba Nuri Çelik, "Her tarafta leblebi satılır gibi satılıyor. Devlet büyüklerinin buna biran önce el atması gerekiyor. Perişan olduk kaç günden beri. Beklediğimiz cenab-ı Allah'tan...Bunlara bir çare bulsunlar. Meydanı boş bırakırsan herşey olur. Türk gençlerini hedef almışlar. Ne gerekiyorsa yapsınlar. Denetimler sıkılaştırsın. İnsan hayatı bu kadar ucuz olmamalı" şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@