Kütahya'da gaspçı dehşeti

KÜTAHYA'da 87 yaşındaki Melek Sungur'un evine giren kimliği belirsiz bir kişi, kadını yastıkla boğmaya kalkıp, kolundaki 5 altın bileziği alarak kaçtı. Olay, dün sabah saatlerinde Lala Hüseyin Paşa Caddesi'ndeki meydana geldi. Apartmanın...

Haberler 31.08.2016, 11:22
Kütahya'da gaspçı dehşeti
KÜTAHYA'da 87 yaşındaki Melek Sungur'un evine giren kimliği belirsiz bir kişi, kadını yastıkla boğmaya kalkıp, kolundaki 5 altın bileziği alarak kaçtı.
Olay, dün sabah saatlerinde Lala Hüseyin Paşa Caddesi'ndeki meydana geldi. Apartmanın 3'üncü katında oturan ve yalnız yaşayan Melek Sungur'un evine giren kimliği belirsiz bir kişi, kadının yüzünü yastıkla kapatarak boğmaya çalıştı. Ardından Sungur'un kolundaki 5 bileziği zorla alan şüpheli evden ayrıldı. Bir süre sonra eve Sungur'un eski kiracısı M.S. adlı kadın geldi. M.S., Melek Sungur'u baygın halde bulunca durumu polise bildirdi.
Kolundaki bilezikleri alınan Melek Sungur polislere, "Her sabah evime gelinim geliyordu ve bana kahvaltı hazırlıyordu. Onun işi çıktığı için eski kiracımız geldi. Ancak o gelmeden önce yüzünü bezle kapatmış olan bir erkek içeriye girip kolumdaki bilezikleri zorla aldı. Ardından da yüzümü yastıkla kapayıp beni öldürmeye kalktı. Daha sonra ben bayılmışım. Bu kişinin eve nasıl girdiğini bilemiyorum. Ancak anahtarı kapının önünde terliğin içerisine koyuyorduk" dedi.
Kütahya Emniyet Müdürlüğü yetkilileri olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü, Melek Sungur'u gasp eden kişinin yakalanmasına çalışıldığını belirtti.

  FOTOĞRAFLI  

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@