Kurbanlık satış yerindeki cinayete 2 tutuklama

Mehmet CANDAN/İZMİR, () - İZMİR'in Karabağlar İlçesi'ndeki kurbanlık satış yerinde husumetli Sivaslı iki aile arasında çıkan, 3 kişinin öldüğü, 3 kişinin de yaralandığı kavgayla ilgili 2 kişi tutuklandı. Olay, geçen...

Haberler 31.08.2016, 20:44
Kurbanlık satış yerindeki cinayete 2 tutuklama

Mehmet CANDAN/İZMİR, () - İZMİR'in Karabağlar İlçesi'ndeki kurbanlık satış yerinde husumetli Sivaslı iki aile arasında çıkan, 3 kişinin öldüğü, 3 kişinin de yaralandığı kavgayla ilgili 2 kişi tutuklandı.
Olay, geçen Pazar günü akşam saatlerinde Uzundere'de hayvan pazarında meydana geldi. Sivas'tan büyükbaş hayvanlarını satmak için gelen Göktaş ailesinin fertleri ile İzmir'de oturan ve yine Sivaslı olan Sorhun ailesinin fertleri arasında kavga çıktı. Daha önce de aralarında husumet bulunan ailelerin kavgasında, 50 yaşındaki Neşat Sorhun, 30 yaşındaki Enver Sorhun, 41 yaşındaki Nurbay Sorhun, 27 yaşındaki Bekir Sorhun, 57 yaşındaki Sabri Sorhun ve 66 yaşındaki Mustafa Kırışkuzu tabancayla yaraladı. Seken kurşunlar, çadırda bulunan kurbanlık danalara da isabet etti.

Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan yaralılardan Neşat, Enver ve Nurbay Sorhun yaşamını yitirdi. Olaya karıştıkları belirlenen Mehmet, Gökhan, Osman, Aydın ve Hüseyin Göktaş gözaltına alındı.
Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden Mehmet ile Aydın Göktaş tutuklanırken, diğer şüpheliler tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@