Kraliçe Elizabeth neden öldü, hastalığı neydi?

Bugün hasta olduğu haberinin gelmesinin ardından az önce Kraliçe Elizabeth'in hayatını kaybettiği haberi geldi. Peki Kraliçe Elizabeth neden öldü, hastalığı neydi?

Kraliçe Elizabeth neden öldü, hastalığı neydi?

Buckingham Sarayı'ndan gelen açıklamanın ardından Kraliçe Elizabeth'in bir süredir hasta olduğu bilgisi bugün dünya çapında büyük yankı uyandırmıştı. 95 yaşında olan Kraliçe Elizabeth'in hayatından endişe edilirken tıbbi gözetim altına alındı. Alınan bu kararın ardından saray tarafından yapılan açıklama, "Kraliçe rahat bir durumda ve Balmoral'da kalıyor" şeklindeydi. 

KRALİÇE ELİZABETH HAYATINI KAYBETTİ! 

Gelen son dakika açıklaması ile birlikte Kraliçe Elizabeth'in hayatını kaybettiği haberi geldi. İngiltere'yi yasa boğan bu haberin hemen ardından dünya genelinde yaşanan bu ani ölümün nedenleri de merak edilmeye başlandı. Peki Kraliçe Elizabeth neden öldü? 

 KRALİÇE ELİZABETH'İN HASTALIĞI NEYDİ? 

Bir süredir hasta olduğu bilgisi gelen Kraliçe Elizabeth'in ciddi bir rahatsızlığının olmadığı aktarıldı. Birkaç gündür hasta olan Kraliçe'nin tıbbi gözetim altına alınmasının ardından bugün ise hayatını kaybettiği öğrenildi.