Korona tedavisi gören Ali Babacan'ın son durumu

Koronavirüse yakalanan DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, tedavisiyle ve son durumuyla ilgili Twitter adresinden bir açıklama yaptı.

Gündem 01.09.2020, 18:27
Korona tedavisi gören Ali Babacan'ın son durumu

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, 29 Ağustos’ta kendisinin ardından eşinin ve çocuğunun da koronavirüs (Covid-19) testinin pozitif çıktığını ve tedavilerinin evde devam ettiğini duyurmuştu.

Sosyal medya hesabından kendisinin ve ailesinin sağlık durumuna ilişkin açıklama yapan Babacan, eşinin ve oğlunun iyileştiğini belirtti.

BABACAN'IN TEDAVİSİNE HASTANEDE DEVAM EDİLECEK
Babacan, genel sağlık durumunun iyi olduğunu ancak bazı şikayetlerinin devam ettiğini ifade ederek tedavisine hastanede devam edileceğini söyledi.

Babacan, şunları kaydetti:

"Benim genel durumum iyi, ancak bazı şikayetlerim devam ediyor. Doktorumun tavsiyesine uyarak, ilaç tedavim bitene kadar yakın izlem amacıyla hastanede olacağım. Bir kez daha sizden Kovid-19'u çok ciddiye almanızı, hastalıktan korunmak ve çevrenizdekileri korumak için azami özeni göstermenizi rica ediyorum. Büyük fedakarlıklar gösteren tüm sağlık çalışanlarımıza ve bize geçmiş olsun dileklerini ileten herkese tekrar teşekkür ediyorum."

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@