Köprüde vuruldu askerden şikayetçi oldu

Darbe girişiminin ardından tepki göstermek için gittiği Boğaziçi Köprüsü'nde askerler tarafından parmağından vurulduğunu iddia eden Özer Coşkun, şikayetçi oldu. İstanbul Adalet Sarayı'na gelen...

Haberler 17.07.2016, 18:15
Köprüde vuruldu askerden şikayetçi oldu
Darbe girişiminin ardından tepki göstermek için gittiği Boğaziçi Köprüsü'nde askerler tarafından parmağından vurulduğunu iddia eden Özer Coşkun, şikayetçi oldu.

İstanbul Adalet Sarayı'na gelen 42 yaşındaki tekstilci Özer Coşkun, köprünün askerlerce tutulması haberlerini duyunca etkilenerek köprüye gittiğini anlattı. Elinde cep telefonuyla selfie yaparken sağ yüzük parmağından vurulduğunu belirten Coşkun şunları söyledi: "Avrupa'dan Asya'ya geçişteki gişelerdeki silah seslerine karşı yürümeye devam ettik. Yürürken tabii ki göğsünden, bacağından, kolundan vurulan insanlar vardı. Ama inatla hiçbir insan geri dönmedi. Üzerimizde sadece Türk bayrağı var. Elimizde ve göğsümüzde de var. 'Siz ne yapıyorsunuz?' derken erlerin yanındaki subaylar 'Sıkın' diye emir verdi. Askerler, komutana olumlu yaklaşmadılar. Bu insan hafiften askerlere doğru silahını yükselterek 'Emrediyorum sizin komutanınız, niye sıkmıyorsunuz?' dedi. Onu dedikten sonra çatır çatır sesler çıktıktan sonra sağ elimin üst köşesinden telefonu tuttuğum elimden vuruldum. Bu ülke, milletin devleti. Bizim gibi insanlar sahip çıktıkça hiç kimse ne sağın, ne solun uç noktaları bu ülkeyi asla yıkamayacaklar." Coşkun, Çengelköy Sabancı Polis Merkezi Amirliği'ne giderek kendisini vurduğunu iddia ettiği askerler hakkında şikayetçi oldu.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@