SAMSUN(DHA) - SAMSUN'da genç bir kız sosyal paylaşım sitesinden 'Pitbull terrier' cinsi köpeğinin fotoğrafını paylaşıp altına "Dün öldürdüğü 3 kedi 1 köpekten sonra bugün kediyi dörtledik" diye yazdı. Bu paylaşıma sosyal medya üzerinden tepkiler yağdı. Hayvan hakları dernekleri de bu paylaşımla ilgili suç duyurusunda bulundu. Yapılan incelemenin ardından tespit edilen 18 yaşındaki G.S. adlı genç kıza Orman ve Su İşleri 11'inci Bölge Müdürlüğü tarafından 12 bin 547 lira idari para cezası kesildi." /> SAMSUN(DHA) - SAMSUN'da genç bir kız sosyal paylaşım sitesinden 'Pitbull terrier' cinsi köpeğinin fotoğrafını paylaşıp altına "Dün öldürdüğü 3 kedi 1 köpekten sonra bugün kediyi dörtledik" diye yazdı. Bu paylaşıma sosyal medya üzerinden tepkiler yağdı. Hayvan hakları dernekleri de bu paylaşımla ilgili suç duyurusunda bulundu. Yapılan incelemenin ardından tespit edilen 18 yaşındaki G.S. adlı genç kıza Orman ve Su İşleri 11'inci Bölge Müdürlüğü tarafından 12 bin 547 lira idari para cezası kesildi." /> SAMSUN,(DHA) - SAMSUN'da genç bir kız, sosyal paylaşım sitesinden 'Pitbull terrier' cinsi köpeğinin fotoğrafını paylaşıp altına "Dün öldürdüğü 3 kedi 1 köpekten sonra bugün kediyi dörtledik" diye yazdı. Bu paylaşıma sosyal medya üzerinden tepkiler yağdı. Hayvan hakları dernekleri de bu paylaşımla ilgili suç duyurusunda bulundu. Yapılan incelemenin ardından tespit edilen 18 yaşındaki G.S. adlı genç kıza Orman ve Su İşleri 11'inci Bölge Müdürlüğü tarafından 12 bin 547 lira idari para cezası kesildi." /> SAMSUN(DHA) - SAMSUN'da genç bir kız sosyal paylaşım sitesinden 'Pitbull terrier' cinsi köpeğinin fotoğrafını paylaşıp altına "Dün öldürdüğü 3 kedi 1 köpekten sonra bugün kediyi dörtledik" diye yazdı. Bu paylaşıma sosyal medya üzerinden tepkiler yağdı. Hayvan hakları dernekleri de bu paylaşımla ilgili suç duyurusunda bulundu. Yapılan incelemenin ardından tespit edilen 18 yaşındaki G.S. adlı genç kıza Orman ve Su İşleri 11'inci Bölge Müdürlüğü tarafından 12 bin 547 lira idari para cezası kesildi.">

Köpekli Dehşete 12 Bin Tl Para Cezası

span style="line-height: 1.8em;">SAMSUN,(DHA) - SAMSUN'da genç bir kız, sosyal paylaşım sitesinden 'Pitbull terrier' cinsi köpeğinin fotoğrafını paylaşıp altına "Dün öldürdüğü 3 kedi 1 köpekten sonra bugün kediyi dörtledik" diye yazdı. Bu paylaşıma sosyal medya üzerinden tepkiler yağdı. Hayvan hakları dernekleri de bu paylaşımla ilgili suç duyurusunda bulundu. Yapılan incelemenin ardından tespit edilen 18 yaşındaki G.S. adlı genç kıza Orman ve Su İşleri 11'inci Bölge Müdürlüğü tarafından 12 bin 547 lira idari para cezası kesildi.

Haberler 21.11.2015, 17:25
Köpekli Dehşete 12 Bin Tl Para Cezası
(DHA) - SAMSUN'da genç bir kız, sosyal paylaşım sitesinden 'Pitbull terrier' cinsi köpeğinin fotoğrafını paylaşıp altına "Dün öldürdüğü 3 kedi 1 köpekten sonra bugün kediyi dörtledik" diye yazdı. Bu paylaşıma sosyal medya üzerinden tepkiler yağdı. Hayvan hakları dernekleri de bu paylaşımla ilgili suç duyurusunda bulundu. Yapılan incelemenin ardından tespit edilen 18 yaşındaki G.S. adlı genç kıza Orman ve Su İşleri 11'inci Bölge Müdürlüğü tarafından 12 bin 547 lira idari para cezası kesildi.

Samsun'un İlkadım İlçesi'nde yaşayan G.S. adlı genç bir kız, 'Pitbull terrier' cinsi köpeğinin fotoğrafını sosyal medya üzerinden paylaşıp altına yorumlar yaptı. Bir kediyi boğazlarken ve yakın plan fotoğraflarla köpeğinin fotoğraflarını sosyal medya üzerinden takipçilerine göstereh genç kızın bir paylaşımı tepkilere neden oldu. Köpeğin fotoğrafının altına yazdığı "Dün öldürdüğü 3 kedi 1 köpekten sonra bugün kediyi dörtledik" paylaşımı hem takipçilerinin hem de hayvanseverlerin tepkilerine neden oldu. Fotoğrafın altına yapılan "Cani kızın cani köpeği", "Sadistlik" gibi yorumlarla da G.S.'ye tepki gösterildi.

Paylaşımlar üzerine harekete geçen hayvan hakları dernekleri ilgili mercilere şikayette bulundu. Bunun üzerine harekete geçen ekipler, sosyal medya üzerinden genç kızın kimliğini ve adres bilgilerini tespit etti. Yapılan incelemelerin ardından da Samsun Orman ve Su İşleri 11'nci Bölge Müdürlüğü tarafından 5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu gereğince, 12 bin 547 TL idari para cezası verdi. Bölge Müdürlüğü'nden Valiliğe ceza ile ilgili resmi yazı gönderildi. Pazartesi günü Valilik onayı sonrası cezanın uygulanacağı belirtildi. Ayrıca savcılığa da suç duyurusunda bulunuldu.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@