Komşusu, Yaşlı Kadını Ütü İle Bayıltıp Soydu

ZONGULDAK'ta, 80 yaşındaki H.A.'yı başına ütü ile vurarak bayıltan komşusu 33 yaşındaki Ç.T. evdeki kasada bulunan 5 bin lira ile kaçtı. Ç.T., polis tarafından gözaltına alındı.

Haberler 02.10.2015, 23:53
Komşusu, Yaşlı Kadını Ütü İle Bayıltıp Soydu
(DHA)- ZONGULDAK'ta, 80 yaşındaki H.A.'yı başına ütü ile vurarak bayıltan komşusu 33 yaşındaki Ç.T. evdeki kasada bulunan 5 bin lira ile kaçtı. Ç.T., polis tarafından gözaltına alındı.

Olay, akşam saatlerinde Yeşil Mahalle Gölbaşı Sokak'ta H.A.'nın evinde meydana geldi. İddiaya göre eve giren Ç.T., arkasından yaklaştığı H.A.'nın başına ütü ile vurup bayılttıktan sonra yatak odasındaki çelik kasayı anahtarla açıp 5 bin lirayı aldı ve kaçtı. Bir süre sonra kendisine gelen H.A., komşularından yardım istedi. H.A., gelen sağlık ekibi tarafından ambulansla Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Polis, eve tanıdık bir kişinin girmiş olabileceğinden yola çıkarak H.A. ile görüştüğü tespit edilen Ç.T.'yi gözaltına aldı. Evinde yapılan aramada kasadan alınan 5 bin lira bulunan Ç.T., suçunu itiraf etti. Ç.T.'nin polisteki sorgusu sürüyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@