Kombilerde Bakım Zamanı

Tesisat suyunun kirlenmesi, hermetik baca sistemi olan kombilerde tozlanma nedeniyle oluşan arızalar, kombilerde donma arızaları, elektrik kesintileri nedeni ile kombilerde dalgalanma, kombinin yaz kış ayarının doğru yapılamaması nedeniyle oluşan arızalar, gaz vanası arızaları ve bazı kullanıcı hataları kombi arızaları olarak sayılır.

Gündem 15.06.2020, 18:31
Kombilerde Bakım Zamanı

Tesisat suyunun kirlenmesi, hermetik baca sistemi olan kombilerde tozlanma nedeniyle oluşan arızalar, kombilerde donma arızaları, elektrik kesintileri nedeni ile kombilerde dalgalanma, kombinin yaz kış ayarının doğru yapılamaması nedeniyle oluşan arızalar, gaz vanası arızaları ve bazı kullanıcı hataları kombi arızaları olarak sayılır. Kombilerde görülen arızalar hızlı bir şekilde giderilmezse daha sonra bu arızaların tehlikeli durumlara dönüşebileceği bilinmelidir. Uzun bir süreden beri İzmir merkez ve çevre ilçelerde hizmet veren Gaziemir Buderus Servisi firmamız siz değerli müşterilerimize 7/24 kombi bakım ve kombi onarım desteği sunmaktadır. Kombi bakım ve kombi onarım işlemleri ile birlikte tarafımızca kalorifer petek temizliği de yapılmaktadır. Genellikle kalorifer petek temizliği zamanı kış ayları bittiğinde veya kış ayları başlamadan önce yapılmalıdır. Kalorifer petek temizliği sonrasında yakıt faturalarında belirli miktarda iniş gözlemlenmektedir. Kombi bakım, kombi onarım ve kalorifer petek temizliği için destek almak istediğinizde 7/24 hizmet veren firmamızdan destek alabilirsiniz. Kombi bakım, kombi onarım ve kalorifer petek temizliği için vermiş olduğumuz hizmetler sonrasında siz değerli müşterilerimiz için garanti süreci uygulamamız bulunmaktadır.

Kombi Tamiri

Çok uzun bir süreden beri ülkemizde kullanımı var olan kombiler beyaz eşya üretim firmaları tarafından imal edilen cihazlardır. Kış ayları boyunca ısı sağlayıcısı olarak kullanılan bu cihazların tüm yıl boyunca sıcak su sağlayıcısı olarak kullanılması bu cihazları en değerli beyaz eşyalar sınıfında değerlendirilmesini sağlamaktadır. Gaziemir Buderus Servisi olarak kombilerin aralıklı süreçlerde arızalarının görüldüğünü söyleyebiliriz. Bu arızaların bir kısmı önemsiz arızalar olsa da bazı arıza çeşitlerinde hızlı bir şekilde tamir müdahalesi etmek gereklidir. Kombilerde arıza geliştiğinde kesinlikle bu arıza çeşitlerinde kombilerin tamir işlemlerini bu hususta bilgisi olmayan kişiler yapmamalıdır. Bunun nedeni kombilerin bazı durumlarda patlama arızalarını da gösteren cihazlar olması kombilerin arızalarını gidermeye çalışan kişiler tarafından zarar görmelerine neden olabilir. Kombi arızaları tamiri bir çok çeşitte yapılmaktadır. Yapılan tüm tamir çeşitlerinde tarafımızca siz değerli müşterilerimize garanti süreci uygulaması verilmektedir. Kullanıcı hataları nedeni ile yapılan tüm tamir çeşitleri üretici firmalar tarafından garanti kapsamı altında değerlendirilmemektedir.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@