Kolayevim'le Peşinatsız Taksitle Ev Almak

Ev sahibi olabilmek herkesin isteğidir. Kira ödemeden kendine ait bir yuvanın olması uzaklarda olan bir hayal gibi durur.

Gündem 20.06.2020, 15:27 07.09.2020, 23:07
Kolayevim'le Peşinatsız Taksitle Ev Almak

Ev sahibi olabilmek herkesin isteğidir. Kira ödemeden kendine ait bir yuvanın olması uzaklarda olan bir hayal gibi durur. Çünkü artan kira miktarları ile birikim yapamaz ve ev fiyatları gün geçtikçe sadece yüksek fiyatlarla tanışır. Böyle bir durumda ise yüksek rakamlara erişemeyen kişiler ev sahibi olabilmeyi sadece güzel bir rüya olarak tanımlar. Oysaki Kolayevim bu konuda çok avantajlı paketlerini ev sahibi olmak isteyenlere sunuyor. Firmanın söylediği ise ev sahibi olabilmek çok da uzakta olmayan bir hayaldir.

Taksitle Ev Almak Nedir?

Yaşanan ekonomik durumlar sebebi ile çok uzak gelse de ev sahibi olabilmek için artık yeni yöntemler vardır. Bu yöntemlerde ise bankaların faiz oranları ile uğraşmadan ekonomik fırsatlarla taksitle ev sahibi olabilirsiniz. Özellikle İslami kesimin faiz konusundaki hassasiyeti ile bankaların faiz konularına bulaşmak istemezler. Faizin oranı sebebi ile normalde ödenecek miktardan daha fazla bir ücretin ödenmesi söz konusu olur. Bu ise paranın gerçekten ciddi anlamda hesabını yapan insanlarca tercih edilmez. Ama Kolayevim sayesinde faizsiz sadece taksitle ev sahibi olunabilir. 

Peşinatsız Ev Almak Ne Demek?

Günümüzde ekonomik durumlar ve çoğu eşyanın fiyat yüksekliği sebebi ile giderlerimiz ne yazık ki çok olabiliyor. Özellikle kendi evimizde değil de kirada oturuyorsak gelirimizin hepsi bir anda gider oluyor. Gelir gider olunca biz birikim yapamıyoruz. Birikimimiz olmayınca ise ev alma hayalimiz hayal olabileceğini düşünüyoruz. Oysa Kolayevim sayesinde almak istediğiniz evin peşinat ödemeden alabileceğinizi bilmelisiniz. Peşinat zorunluluğu olmadan istediğiniz peşinatsız ev sahibi olabilirsiniz.

Kolayevim’den Peşinatsız Taksitle Ev Nasıl Alınır?

Kazancınızın giderlerini belirleyip ortaya çıkartabileceğiniz kazanç sayesinde bir taksit fiyatını belirleyebilirsiniz. Bu ortalama belirlenen taksit fiyatının ardından almak istediğiniz evi de belirtip peşinatsız taksitle ev sahibi olunabilir. Bunun için kesinlikle almak istediğiniz evi ve ödeyebileceğiniz taksitin fiyatını belirlemelisiniz. Bu sayede ne kadar süreli bir vade ile borcunuzu biten günü de hesaplayabilirsiniz. Sizden birikiminizi istemeyip peşinat almayan Kolayevim sadece taksitin belirlenmesini sağlar. Bunun için danışmanlarımıza başvurabilirsiniz. Hayalinizdeki ev uzakta değil.

Kaynak: https://www.kolayevim.com/taksitle-ev-alma.php

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@