Koç: Kulak Çekme, Ders Verme Hakkınızı Kullanın

ANKARA (ANKA)- CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, “Siyasette ya...

Haberler 29.10.2015, 11:35
Koç: Kulak Çekme, Ders Verme Hakkınızı Kullanın

ANKARA (ANKA)- CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, “Siyasette yanlış yapana ders verme, kulak çekme hakkınızı kullanacaksınız. Siyaset takım tutmak gibi değil, sandıkta derslerini verin. Kulak çekme, ders verme hakkınızı kullanın” diyerek vatandaşlara seslendi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, Kahvehaneciler Esnaf Odası Yöneticileri ve Yenimahalle Gümüşhaneliler Dernekleri ile buluştu.

Koç konuşmasında şöyle dedi:

-“SİYASET TAKIM TUTMAK GİBİ DEĞİL, SANDIKTA DERSLERİNİ VERİN”-

"Hepimiz takım tutarız. Beşiktaş, Trabzon, Ankaragücü, Galatasaray yener, yenilir. Ancak takımı yenildi diye kimse takımını değiştirmez. Siyasetin ise doğası farklıdır. Yani siyaset futbol gibi değildir. Siyasette yanlış yapana ders verme, kulak çekme hakkınızı kullanacaksınız. Bunun yeri de sandıktır. Bakın bizim seçmenimiz bunu 1999 seçiminde yaptı ve kendi partisini barajın altında bıraktı. İnanıyorum şimdi Türk seçmeni de 1 Kasım’da, Türkiye’ye hak etmediği bu tabloları yaşatanların kulağını çekecek ve hak ettikleri dersi verecektir. Sandıkta hepiniz bu hakkınızı kullanın.

-“MÜSLÜMAN HIRSIZLIK YAPMAZ”-

Bizim inancımıza göre bir Müslüman hırsızlık yapmaz, gıybette bulunmaz, iftira atmaz, yalan söylemez… Ama Türkiye’de bunların hepsinin olduğu bir siyasi süreç yaşanıyor. Üstelik bunu yapanlar hukukun işlemesini de engelliyor, asıl vahim olan da bu.

-“HELAL OYLARINIZI HARAM ETMEYİZ”-

Oy kabininde herkesin vicdanıyla baş başa en doğru kararı vereceğini, şu son dönemde ülke için en doğru şeyleri yapan partiyi değerlendireceğini ve bu kaotik ortamı sonlandıracağını düşünüyorum. Bu çerçevede 1 Kasım’da helal oylarınıza talibiz ve emin olun onları asla haram ettirmeyeceğiz.” (ANKA)

(MG/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@