Kırıkkale'ye Osman Yıldırım'ın şehit ateşi düştü

SİİRTte PKK'lı teröristlerin askeri aracın geçişi sırasında karayoluna tuzakladıkları patlayıcıyı uzaktan kumanda ile infilak ettirmesi sonucu 3 asker şehit oldu.

Haberler 28.07.2016, 07:36 28.07.2016, 23:40
Kırıkkale'ye Osman Yıldırım'ın şehit ateşi düştü
Erhan GÖĞEM/KIRIKKALE, ()- SİİRTte PKK'lı teröristlerin askeri aracın geçişi sırasında karayoluna tuzakladıkları patlayıcıyı uzaktan kumanda ile infilak ettirmesi sonucu 3 asker şehit oldu. Şehit düşen 25 yaşındaki Uzman Çavuş Osman Yıldırım'ın acı haberi Kırıkkale'nin Yahşihan İlçesi'ndeki ailesine verildi.

PKK'lı teröristler Siirt-Eruh İlçesi karayolunun 10'uncu kilometresindeki Çöplük Mevkii'nden dün saat 20.45 sıralarında askeri aracın geçişi sırasında tuzakladıkları patlayıcıyı uzaktan kumanda ile infilak ettirdi. Şiddetli patlamada şehit olan Uzman Çavuş Yahşihan İlçe Komutanlığı'ndan ilçenin Kadıoğlu mahallesinde oturan Yıldırım ailesine acı haber verilmesi ile birlikte baba Demirhan ve Anne Ayşe'nin feryatları üzerine ilçe halkı Yıldırım ailesinin evine koştu. Şehit Uzman Çavuş Osman Yıldırım'ın ilk görev yeri olarak Siirt'e atandığı ve bu yıl evlenme hazırlığı yaptığı belirtildi.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@