Kim Milyoner Olmak İster'de Bir Öğretmenin Ve Bir Doktorun Bilemediği Soru Olay Oldu!

ATV'de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının son bölümüne bir soru damgayı vurdu. Ortaokul seviyesinde sorunun bir öğretmen ve bir doktor tarafından bilenememesi izleyicilerde şok etkisi yarattı.

Kim Milyoner Olmak İster'de Bir Öğretmenin Ve Bir Doktorun Bilemediği Soru Olay Oldu!

ATV'de yayınlanan ve uzun yıllardır beğeniyle izlenen Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının son bölümüne yine bir soru damgasını vurdu. Yarışmacının soruyu bilememesi sosyal medyada en çok konuşulan konular arasına girdi.

HERKES BU YARIŞMAYI KONUŞUYOR!

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunuculuğunu yaptığı Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışması yine en çok konuşulan konular arasına girmeyi başardı. Yarışmanın son bölümünde yarışmak için stüdyoya bir öğretmen geldi. Oldukça başarılı bir yarışma performansı göstermesi beklenen öğretmenin bir sağlık sorusunda takılması eleştiri konusu oldu. Üstelik sorunun ortaokul seviyesinde bir öğrencinin bilebileceği kolaylıkta olduğu da iddia edildi.

BU SORUYA DOĞRU YANIT VEREMEDİLER!

Yarışmacı öğretmene Kenan İmirzalıoğlu tarafından, “Hangisi, beyindeki bir bölgeye verilen addır?” sorusu yöneltildi. Sorunun cevap seçeneklerinde omurilik sarmısağı, omurilik turpu, omirlik soğanı ve omirilik brokolisi yer aldı. Soru karşısında panik yapan yarışmacı öğretmen cevap veremeyeceğini söyleyerek telefon jokerini kullanmak istedi.

DOKTOR BİLE DOĞRU CEVABI BİLEMEDİ!

Telefon jokerini kullanan yarışmacı öğretmen doktor bir arkadaşını aramak istedi. Yayına bağlanan doktor ise oldukça kolay olan bu soruya “omurilik sarımsağı” cevabını verdi. Arkadaşının doktor olmasından dolayı güvenen ve soruya cevap olarak “omurilik sarımsağı” cevabını veren yarışmacı öğretmen neye uğradığını şaşırdı. Ortaokul seviyesinde derslerde beyinin omurilik soğanı kısmı öğretildiği bilinirken bir doktorun ve bir öğretmenin bu soruya yanıt verememesi büyük bir şokla karşılandı.

SOSYAL MEDYA YIKILDI!

Yarışmanın sunucusu Kenan İmirzalıoğlu dahi uğradığı şaşkınlıkla nediyeceğini bilemezken bu konu sosyal medyanın en çok konuştuğu konular arasına girdi. Hem yarışmadaki öğretmen hem de doktor arkadaşı eleştirilirken soruya dair yüzbinlerce mesaj paylaşıldı.

Kamugundemi.com

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@