Kılıçdaroğlu'ndan Seçim Bildirgesi Toplantısına Davet

ANKARA (ANKA) – CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 30 Eylül Çarşamba günü ...

Haberler 23.09.2015, 10:50
Kılıçdaroğlu'ndan Seçim Bildirgesi Toplantısına Davet

ANKARA (ANKA) – CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 30 Eylül Çarşamba günü saat 11.00’de Ankara Ticaret Odası’nda yapılacak seçim bildirgesi toplantısı için çağrıda bulundu.

Kılıçdaroğlu, kendi imzası ile gönderdiği davet mektubunda “Önce Türkiye” diyerek yola çıktıklarını ifade ederek, “Bu topraklarda yaşayan herkesin temel haklarının korunduğu, hukukun üstünlüğünün tesisi edildiği, hiç kimsenin cinsiyeti, kimliği, inancı, yaşam biçimi ve siyasal görüşü nedeniyle ayrımcılığa uğramadığı, demokratik, laik, sosyal hukuk devletinin tam manasıyla anlam bulduğu, toplumsal barışın sağlandığı, emeğin hakkının verildiği, güçlü ekonomi ve sürdürebilir büyümenin temellerinin atıldığı, bölgesinde itibar ve saygınlık sembolü, birinci sınıf bir demokrasiye sahip bir Türkiye’nin yol haritasını çıkarttık” dedi.

Amaçladıkları Türkiye’yi gerçekleştirmek için ilk adımı seçim bildirgesini açıklayacakları toplantıyla atacaklarını ifade eden Kılıçdaroğlu, 30 Eylül Çarşamba günü saat 11.00’de Ankara Ticaret Odası’nda yapılacak toplantı için çağrıda bulundu. (ANKA)

(GO/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@